Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/452 anonim ***** válasza:
jovo heten megyek szerdan dokihoz vervetelre ! remelem megjon a mensim addig , ha megis nem , a tobbit megcsinaltatom ... es a tobbi marad amit csak akkor kell mikor megjon :D cukibaba
2016. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/452 anonim ***** válasza:
Istenem Bedit , annyira sajnálom. Rettegek, hogy velünk is megtörténik újra.Nem is tudok mit írni :( Ann.
2016. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulalok a pozitiv teszteseknek!


Bedit: en uj vagyok, nem tudok rolatok semmit, de nagyon sajnalom.

Legutobb nalunk is ez volt, epp, mint most nalad. 11 hetesen uh-n derult ki, hogy 9 hetesen megallt a szivmukodes, engem is mutottek, mert nem veteltem el magamtol.

Ti voltatok vizsgalatokon a korabbi vetelesek utan? Azok mikor tortentek? Hasonloan, mint most?


Rolam: nekunk ez a ciklus sem volt szerencses, megjott a mensim. Ugy latszik, hogy oregszunk, elso harom alkalommal terhes lettem kb ahogy elhataroztuk, most meg varni kell.

Tudom, ez normalis, csak a veteles miatt meg epp hogy most lenne szuksegem (lelkileg) egy ujabb babara. Majus elejen szultem volna, ha... Biztam benne, hogy addigra mar hatha ismet terhes leszek legalabb, de ugy latszik nem.

Jah, mert persze ebben a honapban sok eselyunk nincs. En epp a peteereskor utazom el par napra, szoval max ha valami extrem tulelo spermiumokat produkalna a ferjem, akkor sikerulne ebben a ciklusban. :)

Pedig a szulinapom is majusban lesz, milyen szep is lenne egy pozitiv teszt akkor. :)


Nekem mar elegem van a homerozesbol es az ovutesztbol is. Stresszes vagyok ezek miatt nagyon. Peteeres utan mar aludni sem tudok rendesen, hajnali negy elott megebredek, merem a homet, utana meg mar nem tudok visszaaludni. Lehet, hogy epp ez a baj.

November ota csinalom ezt, a veteles utan az orvos tanacsara kezdtem el, hogy a ciklusomat megfigyeljuk. Ugye akkor meg 3 honapig nem is probalkoztunk.

De nem hagytam abba az elmult ket honapban sem.

Most meg csinalom, mert megyek dokihoz 2 het mulva, de eskuszom, hogy en utana befejezem.

Nem szamolgatom tovabb a napokat, nem merek, nem tesztelek, nem stresszelek. Egyutt leszunk, amikor jol esik, max a mensi napokat fogom feljegyzetelni, hogy tudjam, ha kell.

Regen sem csinaltam ennyi mindent es megis siman terhes lettem, most meg hiaba csinalom, csak idegelem magam.

2016. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/452 anonim ***** válasza:
Anni voltam.
2016. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/452 anonim ***** válasza:

Anni sajnálom! :(


Csajok én ma voltam az első uh-n. Szabályos petezsák, már látható volt a kis embrió kezdemény. :) De az orvos nagyon célozgatott az egypetéjű ikerkre. :O 3 hét múlva újra uh. Remélem minden oké lesz! Többieknek sok sikert! :) N

2016. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! N hanyadik héten jársz? Gratulálok 😊
2016. ápr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/452 anonim ***** válasza:
5hét 2nap :) N
2016. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/452 anonim ***** válasza:

Lanyok, ejszaka majd' leszakadt a cicim, duplaja lett reggelre.

Elsovel is ez volt az elso tunet, most nagyon gondolkozom, h lovok egy tesztet ma reggel. Igaz, h holnapra nem varom, de lehet, h veszek kettot ma, tettem el pisit, a masikat meg holnap reggel. Bar voltam negy elott wc-n, de talan megfelel elso vizeletnek. Igazabol pozit varok nagyon, jo megerzesem van. :)

Andi

2016. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/452 anonim ***** válasza:
Andi ez jó jel, drukkolok! Írd meg, ha megcsináltad! :) Előző, az lemaradt, hogy köszönöm a gratulációt! :)) N
2016. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/452 anonim ***** válasza:

Szia N! Tünde vagyok\voltam 😊 csak lemaradt! Na szoval én is azon gondolkodtam h Mikorra kérjek a dokitól időpontot. Akkor sztem kov hettol nalam is láthat mar valamit. Addig csak azt nézem h erosodik-e a csik... Koszi!

Ha ilyen tünete van akkor hajra! Nekem 2 nappal elotte mar halvány pozi lett 😉

2016. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!