Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/452 anonim ***** válasza:

Gratula!!! :)

Szep pozik, remelem, h tobbunknek ilyen lesz nem sokara.:)

Andi

2016. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/452 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm! És drukkolok mindenkinek :)

Tünde

2016. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/452 Szandy89 ***** válasza:
Gratulálok!
2016. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/452 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2016. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/452 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Dirty
2016. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/452 anonim ***** válasza:
csajok , mondjatok meg nekem , miert verzek , pecsetelek ? mensi elott vagyok egy olyan 1 es fel hettel ! mindig megfigyeltem hogy mensi elott ez van ... felek hogy majd nem jon meg , es akkor csak igy fogom vegig vinni , mint januarba es nem tudok elmenni a vervizsgalatokra !!! lassatok , elfelejtettem kerdezni az orvostol hogy miert verzek :( Cukibaba vagyok
2016. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/452 A kérdező kommentje:
Gratulàlok!Tünetek,jelek voltak?
2016. ápr. 3. 09:05
 58/452 A kérdező kommentje:
Cukibaba,nem tudom mitől lehet... 😐
2016. ápr. 3. 09:07
 59/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tünde vagyok. Hát nekem tünetem semmi sincs... csak amiatt teszteltem, mert csütörtök óta az alhasam furcsa volt. Ilyet előtte nem éreztem. Mintha megjönne érzés, hascsikarás és tompa fájadalom lenne, illetve mindez egyben, de mégis olyan enyhén, hogy mikor arra gondoltam, hogy meg fog jönni, akkor utána 10 percre már az volt erősebb, hogy hasmarsom lesz, de végül egyik sem jött be :) Másnap már teszteltem. Nálam se mellfájdalom se semmi nincs, talán az, hogy fáradt voltam a héten minden nap du-n, ill tegnap szédelegtem. De ezen kívül semmi.

Cukibaba: Én nem értem. nem tudom mi lehet nálad a háttérben.

2016. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/452 A kérdező kommentje:

Na csajok, elvileg mától már újra aktívabb leszek...

Ki hogy vagy? Valakivel történt valami változás?

Én ma nagyon fel vagyok puffadva, éjjel elég sokat szúrkált a hasam és pénteken is. Nem élem bele magam, de nagyon boldog lennék, ha végre sikerülne nekem is! :) Olyan messze van még 12... :S

2016. ápr. 4. 08:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!