Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/452 anonim ***** válasza:
100%
Április 15 re nemvárom😊
2016. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok Gabi vagyok! :-) Én holnapra vagy péntekre nem várom. Később volt peteérésem. Állandó megjön érzése van, mellbimbó érzékenység, enni alig bírok. Igaz közben meg vagyok fázva, így akár a hányingert a betegségnek is betudhatnám, de még bizakodok. Tegnap délutáni 25-ös, tegnap előtti reggeli 10-es teszt negatív lett. Remélem korán teszteltem! Sok sikert mindenkinek!
2016. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/452 A kérdező kommentje:

Sok sikert nektek! Várom a fejleményeket! :)

Én április 12-re nem várom! :)

Előző hónapokban is ki volt írva ez a kérdés ( nekem ez a 3. hónapom, hogy kiírom). Nagyon jó kis csapat szokott összejönni és egy páran már jó ideje együtt izgulunk. :)

Remélem ez most se lesz másképp!

2016. márc. 30. 13:58
 4/452 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már csak a partvonalról szurkolok.

Egyébként hónapokig részt vettem a mókában, de most 5+2 vagyok.

Mindenkinek a legjobbakat!

2016. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/452 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok,sziasztok!:)

Péntekre nem várom én sem:) Van már egy másfél éves csemeténk, szeretnénk kistesót. Apa nálunk sajnos sokat van mostanában vidéken, általában hétvégeken van itthon, úgyhogy korlátozottak a lehetőségek...de remélem azért így sem kell sokat várnunk:) Kicsit "rápörögtem" már a baba-dologra, az első terhességem nem volt tervezett, így nagyon a tünetekre,jelekre sem figyeltem,úgyhogy mondhatni kezdő vagyok én is. Sok sikert mindenkinek!:)

2016. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/452 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik újak! Kérnélek titeket, hogy a nevetek, a nevetek kezdőbetűjét, becenevet vagy bármi megkülönböztető jelzést használjatok, hogy mindenkinek könnyebb legyen! Előre is köszönöm! :)
2016. márc. 30. 15:27
 7/452 anonim ***** válasza:
Én ma voltam inszemen, 13-án kell tesztelnem. Nagyon izgatott vagyok. :) Lilja
2016. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csatlakoznék ha nem baj... Március 16.án jött meg clostyt szedtem úgyhogy remélem sikerül a kis tesó. :) elviekben április vége felé nem kéne megjönnie. Hőt vezettek?

Évi

2016. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 10ére nem várom. Clostit + Duphastont szedek. Már van egy 7éves fiam, kistestvért szeretnénk. 😊

Móni

2016. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Aprilis 5-re nem varom. Elvileg 8. dpo-n vagyok ma.

Hatmadik gyerek, de negyedik terhesseg lenne es ez a masodik ciklus, amikor nem vedekezunk.

Sok remenyem nincs most. Honapok ota homerozok, figyelem magam, a ciklusaim szebbek nem is lehettek volna, de amiota zold jelzest adtunk a babanak, azota pocsek.


De azert drukkolok mindenkinek! :)

Anni

2016. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!