Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/452 anonim ***** válasza:

Nalam semmi valtozas, csutortokre nem varom, de szombatig nem csinalok tesztet, ha nem jon meg, mert az lesz a 28.nap.

Andi

2016. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jöttem át drukkolni Nektek ebben a hónapban is!

Nicol, nagyon sajnálom....

Cukibaba, én felkeresném ezzel a nőgyógyászt, hogy mi lehetett ez...

T

2016. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/452 anonim ***** válasza:
de oszinten meg volt ilyen nekem , voltam orvosnal de elfelejtettem megkerdezni :( cukibaba
2016. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/452 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy igy marad ebbe a honapban vagy megjon , mert akor at se tudom hogy tudjam megcsinalni az vizsgalatokat :( cukibaba v
2016. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/452 anonim ***** válasza:

Cukibaba a ciszta miatt van ez a vérezgetés,higgy nekem...én elmennék egy rendes dokihoz aki nem csak antibiotikumot ír fel hanem rendesen kezeli a cisztádat...

Nicol

2016. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csak páran tudjátok ki vagyok itt. Hát sajnos ma voltam ultarhangon és elhalt 9 hetes terhességet láttak a 11.héten. Szerdán kórházba megyek. Ez már a harmadik veszteségem, nagyon elkeseredtem. Vigyázzatok magatokra, nem tudom mikor tudok újra babára gondolni. Üdv: Bedit
2016. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/452 anonim ***** válasza:
off sajnalom Bedit ... Cukibaba vagyok .... Na hat ugy allapodtunk meg , hogy mivel nem tudom mikor jon a mensim hogy holnap megyunk az orovshoz , beprogramaltaom magam ,es amikorra programalnak es nem jon meg , akkor a tobbi eredmenyt megcsinaljak ingyen es majd a tobbit fizetem!!!! csak sajnos draga , de nincs mit csinaljak :( :( muszaj , mert maskepp nem tudom elintezni ...
2016. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/452 anonim ***** válasza:
Ugy sajnalom Bedit! :(
2016. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/452 anonim ***** válasza:

Bedit nagyon sajnálom!Annyira megrázott ami történt most Veled!Kitartás kívánunk és várunk vissza amikor úgy érzed,hogy készen álltok rá!

Én ma voltam a 3 napi hormonvérvételen+cukor terhelésen...remélem végre kiderül mi a baj!

Nicol

2016. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/452 anonim ***** válasza:
nicol milyen az az edes viz amit megkell igyal ? en is megkell igyam aztan :D cukibaba
2016. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!