Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek úgy ikreim, hogy nem...

Lehetnek úgy ikreim, hogy nem véletlen szerűen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ugye simán lehet gyerekem, de nagyon kicsi az esély rá, hogy ikrek legyenek. És ha én szeretnék ikreket, az lehetséges lenne? Mik lennének a teendők?

2016. ápr. 27. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Elmenni lombikra.
2016. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen lombik.
2016. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És ez a lombik hogyan zajlik le? Mert próbáltam keresni interneten, de semmi értelmeset nem találtam.

Érdekel minden. A beültetés, ár, stb.

2016. ápr. 27. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hülye vagy ha lombik rá mész csak úgy hobbibol!


Csak pár finomság: ultrahangoznak (huvelyben) amikor menstrualsz. Heteken keresztül injekciozod magad. 2 naponta fix. Időben orvoshoz jársz. Megmondjak mikor kell szabad tilos együtt lenned a szerelmeddel és még sorolhatnam


Tényleg ezt akarod?

2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Lombik rá = lombikra csak nem vettem észre, hogy javította a szótár
2016. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Lombikot nem csinálnak ha nincs eü indok.
2016. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Jól írja az utolsó, lombikot csakis kizárólag indokolt esetben, ha spontán, illetve még inszeminációval sem jön össze a terhesség!

Plusz előtte a vizsgálatok, vérvételek, méhtükrözés, átjárhatósági...stb sem piskóta!! És minimum fél év, ha nem több. Én átéltem sajnos nem egyszer! És nem kívánom senkinek!

Nem ám még csak úgy brahiból menni, mert ikreket akar valaki! Szállj le a földre!

2016. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ez igaz.. lombikkal lehetnek ikreid de ha csak nem vagy tele penzzel nem lesz lombikod csak ugy...(lehet h meg ugyse)
2016. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Válaszoltam a kérdésre, hogy lehetséges-e. És igen, lombikkal. Most az, hogy ez nem tetszik valakinek miért kell lepontozni? A kérdésre válaszoltam. Első voltam. És kapjátok be.
2016. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérsz Clostyt a dokidtol hogy több petesejt érjen egyszerre,de más őrülne annak is ha csak egy összejőn.
2016. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!