Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek úgy ikreim, hogy nem...

Lehetnek úgy ikreim, hogy nem véletlen szerűen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ugye simán lehet gyerekem, de nagyon kicsi az esély rá, hogy ikrek legyenek. És ha én szeretnék ikreket, az lehetséges lenne? Mik lennének a teendők?

2016. ápr. 27. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolso elotti engemis lepontoztak utanad irtam. Aztan irtam ujra mast es felpontoztak.....:D lol
2016. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Amugy valakitol elvenni a helyet, akinek csak ugy lehet.. es az idot mert lehet gyereked csak kettot akarsz...sztem inkabb szulj ketszer orulj ha lehet gyermeked. :) :)
2016. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csinàlnak úgy lombikot. Nem hogy örülnèl hogy spontàn teherbe esel...màs meg èveket küzd ès mèg lombikkal sem sikerül neki. Ez azèrt màr elèg durva.
2016. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Másrészt ha még meg is csinálnák ha jó esélyek vannak a sikerre csak 1et fognak beültetni.
2016. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Beültetéssel igen.


Viszont,ha voltak a családban ikrek akkor is van esély rá,hogy neked is összejönnek,az ikrek.

2016. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság? Lettek ikreid?
2021. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!