Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, de félek,...

Babát szeretnék, de félek, hogy autista lesz, tényleg nem lehet sehogy megelőzni?

Figyelt kérdés
mielött bárki letámadna,mekkora egy hülye vagyok,két ismerősőm is van,akinek most derült ki,hogy autista a gyereke,láttam min mentek keresztül,mikor megtudták,mindketten egézségesen élnek,semmi olyan nem tettek a terhesség alatt,ami nem lett volna ok,és szedtek folsavat.Szóval innen a félelem.
2016. máj. 22. 21:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%

Higany a tonhalba? Néz már utánna? te orvos vagy?

https://www.youtube.com/watch?v=DCxy0I5aCM0


A gyogyszeripar a legnagyobb maffia. Úr isten haljátok magatokat? komolyan eldobom az agyam.

Ovosok profeszorok vizsgálják ezt világszinten.



[link]


Ti gyereketek ti életettek. Ez minden más országban egyértelmü csak itt nem fogják fel az emberek.

2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Snorri ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom a válaszokat névhez kötni, így azt sem tudom, hogy te vagy-e az antalvali fan, de igen, erről még ott is olvashatsz, ha csak azt fogadod el tudományos forrásként. Az oltatlanok pedig az oltottaknak köszönhetik, hogy nem lesznek betegek, ezt megint mindenki tudja, aki kicsit is értelmes. Csak az a baj, hogy ha egy bizonyos szintet elér az oltatlanok száma, akkor már kitörhet a járvány. Ezért kötelező a védőoltás, és nem azért, mert állambácsi belénk akarja oltani az autizmus csipet. Nyilván a gyógyszeripar nagy biznisz, de mond csak a homeopátia szerinted mennyi pénzt hoz? Oltáskivezetés, meg a tököm?
2016. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
14%
Boss de nem fan vagyok csak mindenki annyira bizonyitékot akart ezt találtam hirtelen de belinkeltem a profeszor elöadását is. A kiváltó ok a higany de természetesen nem egyedüli ok, a babaál imunrendszere sokkal érzékenyebb. Az oltásokra szükség van ,hogy védjenek de a baj a részletekben van. Amig az egyik betegség ellen véd aggig a másikat elösegitti a benne lévö higany miatt. Ez egy ördögi kör csak a baj ,hogy az emberek nem látják-be mik az okok ha nem könyebb mást le pontozni és lehurogni az helyett ,hogy számba vennék a lehetséges megoldást mert enyhithetök a körülmények. És kis oda figyelésell elkerülhetö. De ha szak orvos lennék is lehurognának mert kell egy bünbak . El lehet menni Dr. Endrödi László elöadására és ö diagramokat meg minden egyebbet is tud mutatni nagyon sok szülönek és gyermeknek segitett. Láttam a fejlödést egy kislánynál teljesen megnyogodott pedig még a kilincsek is le voltak szerelve az ajtorol ,mert félelmetes volt mikor rá jött a roham. napi 15 rohama is volt a kezelés után napi 2-3.
2016. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
100%

Már elnézést, de az Autizmus roppant széles skálán mozog. E spektrum magában foglal nem-szobatiszta, reális konverzációra gyakorlatilag alkalmatlan személyt ÉS olyat is, akiről nemhogy a környezete, de még saját maga sem tudja, hogy autista, ugyanis teljes értékű életet él.

A kérdező nagyon aggodalmaskodó. Egy gyereket számtalan, az autizmusnál mérföldkövekkel súlyosabb betegség is érhet. Az olyan szülő pedig, aki emiatt szégyenli a gyerekét, vagy vádolható bűnbakot keres, nos ő sem lesz MTA-tag....

2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Snorri ***** válasza:
71%

Nekem ez az Endrődi egy szinten van Labanttal, meg Antalvalival.

Az Egészségügyi Világszervezetnek az Oltóanyag Biztonság Nemzetközi Tanácsadó Testülete (Global Advisory Committee on Vaccine Safety) megállapította,hogy nincs bizonyíték arra, hogy a védőoltásokban található higany káros lenne. 2004-ben az Egyesült Államok egy független tanácsadó testülete (Institutes of Medicine) leszögezte, hogy nincs összefüggés az autizmus és oltóanyagok között. De nyilván ezek hazudnak, mert az a jó, ha minél több autista van a világon, mert....miért is? Jaj, na mindegy én megyek aludni. Sajnos nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés...Na de azt mondom, hogy olvasni kell. Ne antalvalit, hanem valami hitelesebbet.

2016. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Megmondom öszintén,nem szeretném,hogy ez a kérdés most is a higany vonalában induljon el.Tiszteletben tartom a véleményedet azzal kapcsolatban,hogy szerinted attól van,én nem hiszek ebben,de ha hinnék is,be kellene oltatnom a gyerekemet,mert a törvény előirja,és nem vihetném ovodába iskolába oltási kiskönyv nélkül.Szóval ez az oltás téma számomra lerágott csont.

Visszatérve a down korra:ugy tudom,13 hetesen van egy genetikai vizsgálat,és ha kiderül biztosan, el lehet vetetni a magzatot.

A másik a stressz:jó munkahelyem van már van 10 éve,jól keresek, egy bankban dolgozok,de sajnos vannak napok,amikor totális stressznek vagyok kitéve.Akkor most mondjak fel a terhesség elött ,hátha ettöl lesz autista a gyerekem?

2016. máj. 23. 06:41
 28/36 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös válaszoló :irtad hogy stresszeltél a terhességed alatt.Ezen kivül semmi gond nem volt?Nem szedtél be valamilyen gyogyszert mondjuk influnenza mmiatt,vagy nem volt gond a szülés körül(pl.zöld magzatviz,oxigénhiány stb)?
2016. máj. 23. 06:51
 29/36 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös válaszoló NEM szégyellném a gyerekemet,ha autista lenne!És soha nem adnám nevelőintézetbe!Nem tudom ezt honnan veszed...csak kiváncsi voltam tényleg nem lehet e megelőzni...amugy azt irod sokkal sulyosabb betegségek is érhetik..itt pl.mire gondolsz?Lehet az autizmus nem olyan sulyos,de azért egy ilyen gyerek nevelése nagyon komoly lemondásokkal jár,hidd el látom...
2016. máj. 23. 06:54
 30/36 Snorri ***** válasza:
13 hetes vizsgálatról annyit, hogy ezek a vizsgálatok nem adnak teljesen megbízható eredményt, az édesanya korától függően adhat álpozitív eredményt. Ha tutira akarsz menni, akkor amniocentézis. Tehát kifizeted a közel 200 ezret, és még meg kell csináltatni ezt is, és az eredményre várni kell. Amúgy pedig 12 hetes korig lehet sima abortuszod, utána meg kell szülnöd. Kicsit tisztába kéne tenned a dolgokat a fejedben, mert kiragadtál egy dolgot, amitől rettegsz, annak ellenére, hogy van sokkal reálisabb félelem is. Nem ijesztgetni akarlak, tényleg, de el kell fogadnod azt, hogy vannak dolgok, amiket nem irányíthatsz. Én a helyedben nem a munkahelyi stressz miatt aggódnék, mert az nem árt annyit, mint ez a beteges rettegés az autizmustól, ami majd végig kíséri a terhességet, aztán pedig félve figyeled majd a gyerek minden mozdulatát, bújod a netet, és rettegsz. Szerintem kérj segítséget, hogy ezt a félelmet a helyére tudd tenni. Kineziológus.
2016. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!