Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szándékosan kihagyom az...

Szándékosan kihagyom az atibébit az becsapásnak minösül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
91%
Nővérem ugyanezt csinálta! Pedig ő 31 éves a férje 40. Azzal vígasztalja magát hogy a pasi döntésképtelen volt a baba ügyben így neki kellett átvennia irányítást, én vagyok a csaladban az egyetlen aki tudja hogy nem a tabi verte át hanem egész egyszerűen nem vette be 4 hónapon keresztül... persze most úgy csinál mintha minden a legnagyobb rendben lenne így ahogy van, de ne csodálkozzon majd azon ha a férj nem sok mindenben lesz hajlandó segíteni, hisz ő még nem akart babát. Mi a férjemmel 12 éve élünk együtt, 3. Babánkat várjuk de egyszer sem lett volna pofám átverni azzal hogy "véletlen" teherbeestem, boccs... gerinctelenség! Ne tedd, inkább üljetek le és mond el neki ősz8ntén hogy te mennyire vágysz kisbabára, de ne verd át! Neked hogy esne ha ő valamiben sunyítana? Mondjuk kiderülne hogy van egy 3 éves lánya? Vérig lennél sértve hogy átvert mert megcsalt és el sem mondta... te szinte ugyanekkora csalódást okoznál neki ha megtudná nem is a gyógyszer "hibája" a baba, hanem a te manipulációdé!
2016. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
ha soha nem akar gyereket,akkor ne is legyen?
2016. jún. 2. 10:22
 13/46 anonim ***** válasza:
83%

Akkor válj el!

Fúú,de egy akarotos,hisztis pit.sa vagy!

Felnyomatod magad,mert "babucika kell a pocikádba,most azonnal",elég önfejű döntés!

Remélem akkor is így vered magad,ha a csávód azt mondja,hogy bocs,de nem akarok gyereket (tőled)!

2016. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha soha nem akar, akkor ne is legyen (tőle). A gyerekkel cseszel ki, de te annyira éretlen, gyerekes és felelőtlen vagy, hogy fel se fogod.

Keress mást, aki akar.

2016. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
93%

Ha soha nem akar gyereket, akkor legfeljebb otthagy téged két év múlva egy karonülő babával, aztán vagy fizet utána, vagy nem...


Ha ebben a kérdésben nem tudtok megegyezni, akkor nem illetek össze. Ez van.

Itt nincs kompromisszum, hogy kicsit lesz is gyerek, mondjuk hétvégente, meg kicsit nem is.

Az se jó, ha az egyik enged, a másik meg tűr.


Látod, te hogy háborogsz, hogy de te akkor is akarsz gyereket, és mi az, hogy akkor ne is legyen, ha ő nem szeretne... Hát ez pont így néz ki az ő oldaláról is, csak fordítva.

Vagyis miért kelljen neki egy életen át gondoskodni egy (két) gyerekről, vagy fizetni utána, ha ő nem is akart gyereket, egyszerűen csak a gyártási technikát élvezi.


Attól, hogy nem szeded a tablettát, és reméled, hogy sikerül teherbe esni gyorsan, ő meg sose tudja meg az igazat, még csak annyit érsz el, hogy te terhes leszel, és lesz egy gyereked.

Arra nem lesz semmilyen garancia, hogy lesz annak a gyereknek apja is.


Keress rá, hányan írtak ki kérdést csak idén, mert otthagyta őket a pasijuk terhesen. Rájött, hogy nem akar mégsem ekkora felelősséget, és mégsem kell neki se a gyerek, se a nő. Aztán lelép, te meg ott maradsz, és visszacsinálni már nem lehet.

Ráadásul többségében ez olyan kapcsolatokban fordult elő, ahol a pasi rábólintott, hogy jöhet a gyerek.

2016. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyereked majd egyszer megkérdezi, hogy hogyan vártátok őt, mit fogsz mondani? Hogy apád még nem akart, de én igen, ezért átvertem, és ennek az árulásnak vagy a gyümölcse? vagy neki is azt hazudod, amit a férjednek? Minden szerettednek hazudni szoktál, ha valamit nagyon akarsz?


Szerintem égbekiáltóan gonosz és aljas dolog ebben a kérdésben becsapni a másik felet, és akarata ellenére kényszeríteni rá az apaszerepet. nem is szokott jól elsülni, jobb, ha tudod.

2016. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

"De 25 éves vagyok 6 éve élünk együtt, most sikerült házat is venni"


21 voltam, amikor összejöttünk, 27 amikor teherbe estem, és 28 amikor szültem. Most 31 évesen nem érzem, hogy bottal kellene a gyerek után futnom...

Mi 5 év után házasodtunk, utána vettünk házat. És amikor megvolt a a ház, kocsik, biztos munkahelyek, akkor mondta, hogy most már úgy érzi, megvan a háttér, és jöhet a baba.


De te azt írod, döntésképtelen. Tehát akar, csak még valami miatt bizonytalan. Nem azt írtad, hogy kijelentette, nem akar. Szóval üljetek le, tisztázzátok le, hogy akar-e, ha igen, milyen feltételeknek kell meglennie még szerinte, és akkor tudni fogod.

Mert most azt sem tudod, akar-e gyereket. HA nem, akkor meg ne húzzátok egymás idejét, hanem váljatok el. Ő keressen olyat, aki szintén nem akar, te meg olyat, aki akar. Ebben nincs kompromisszum.

2016. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Látom mindenki ellenem van ebben a kérdésban. Az én érzésim egyáltalán nem számítanak, mert szegény férfi úgy ÉRZI SZEGÉNY, hogy nics rá felkészülve. Én vagyok éretlen,mikor neki is fel kellene nönie, az élet nem csak szexböl áll.
2016. jún. 2. 10:49
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy a saját érdekedben ne tedd....Saját magaddal és a gyerekkel csesznél ki leginkább. A pasi meg vagy lelép, vagy ha veled marad, akkor egy rossz kapcsolatban fogtok élni örökké.... Mennyi ilyen szomorú eset van.....

Vagy várd meg, amíg ő is rábólint, vagy keress egy másik párt.

Persze, ha úgy gondolod, hogy egyedül is képes vagy felnevelni....akkor csináld.... De szerintem ne cseszd el három ember életét a saját önzőséged és türelmetlenséged miatt.

2016. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy éretlen, mert egy olyan emberre akarod ráerőltetni az apaságot, aki ebből egyáltalán nem kér, és képtelen vagy felfogni, hogy ha nem akar gyereket, akkor nem akar, ezen nem fog változtatni azt, ha te közben pottyantasz egyet magadnak.


Tehát ne sírjál itt fél év múlva, hogy mekkora szemét a férjed, mert otthagyott terhesen!


Vagy két év múlva is tessék örülni a saját döntésednek, ha egyedülálló anya leszel, miközben az exférjed vígan szexel egy gyerektelen nővel.


Ez itt a probléma!


Be lehet palizni szerencsétlent, meg sorra potyogtathatod a nem kívánatos kölyköket, de attól ő még soha, de soha a büdös életben nem lesz jó apa, és nem lesz melletted boldog.


Neked komolyan az az álmod, hogy egy nemkívánt gyereket nevelj egy boldogtalan férjjel, egy tönkrement házasságban, a válás szélén?!

2016. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!