Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szándékosan kihagyom az...

Szándékosan kihagyom az atibébit az becsapásnak minösül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 41/46 Vilcsianyuja ***** válasza:
61%
Szerintem az teljesen rendben van, és szíved joga, hogy fiatalon szeretnél anyuka lenni. Ezt a férjed is tudja, ezek szerint már hosszú ideje. Eddig volt kifogás, ház, stb., most maradt a "ráérünk". Tényleg nem szép az ő részéről sem, hogy hagy főni a levedben. De becsapni akkor sem megoldás. Nyíltan veszekedni, ultimátumot adni se biztosan a legjobb megoldás, de annál jobb, mint az átverés.
2016. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Pedig egy gyerekkel az oldaladon még jobban monotonná fog válni az életed. Mert a gyereknek rendszer kell. Igen sokat nevetünk mókázunk a 3 gyerekkel de nincs az, hogy este 8 után elmehetnék mondjuk párom elé a munkába mert akkor a gyerekek alszanak. Nem minden bulira tudunk elmenni mert a gyerekeknek nem tudjuk a felügyeletet elindulni. Egy egyszerű sétát is szervezni kell hogy legyen víz pelus eleinte váltó ruha stb. Enni innivaló. 3 gyerekem van de kb 1 óra mire mindenki indulásra készre összeszedek felöltöztetek.

A gyerek sok lemondással jár és lehet a párod pont erre nem készült fel lehet még élni szeretne még egy kicsit. Aztán ha ez megtörtént akkor már ő is fogja akarni a babát.

Én magán véleményem szerinted neked is érni kell még. Mert ha ilyen alattomos módon szeretnél babát, hogy a párod tudta nélkül elhagyod a gyógyszert ez nem érett gondolkodásra utal.

2016. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért ha semmi konkrétat nem mond a párod az azért gáz... volt már nekem olyan barátnőm akinek a párja szintén nyújtotta a dolgokat mint a rétestésztát,aztán 10 év után szakítottak,ott maradt 30 évesen azzal,hogy 20 éves korától anyának készül,erre semmi.Most 33,minden hétvégén fetrengős részeg,mert nem tud mit kezdeni magával,és el van keseredve.

Úgy gondolom,bár nagyon butus módon állsz ehhez a dologhoz (már mint a kérdésed kapcsán) de jogod van tudni a miértet.

Az,hogy rá érünk még,szerintem nem elég indok,jó lenne megvizsgálni,hogy valóban komolyan tervez-e veled (ez esetben érdemes kivárni azt a 2-3-4 évet szerintem) vagy csak éppen jó vagy neki míg nem jön jobb.

2016. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
74%

Szemét módon átcseszed a fejét, de durva. :(

És mennyi ilyen nő van még...

2016. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy pont tőled akar gyereket?
2016. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, te már eldöntötted. De képes leszel egyedül felnevelni a gyereket? Meg a párod szemébe nézni? Nem akar gyereket, akkor keress mást, ilyen egyszerű. Gondolom ha így gondolkodsz, akkor tőle se várod el az őszinteséget igaz?
2016. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!