Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szándékosan kihagyom az...

Szándékosan kihagyom az atibébit az becsapásnak minösül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:24
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

És mikor??? Azt nem mondja,arra nem kérdezel rá? És arra hogy miért akar várni,miért nem akarja most???

Ezek fontos kérdések,miért nem tetted még fel neki?

Amúgy tuti rájön ha átvágod nem fogja bevenni hogy véletlen.Szerintem..

2016. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Anivagyok válasza:
Ne legyél hülye! Türelem! Az mi augusztusban leszünk 9évesek. 26leszek júliusban Ő 29lesz 2éve mondom neki a dolgot s ő annyit mondott h majd talán 35evesen. December óta nem védekezünk. Mert Ő döntött úgy hogy már szeretne. És ne csalódj,nem biztos hogy egyből össze is jön. Legyél türelmes ha szeret és szereted rábólint.
2016. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 Snorri ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki, hogy te nem szeretnél tovább várni, gondolja át...De erre építeni egy kapcsolatot!? Akit szeretsz, azt nem csapod be, ha nem szereted, akkor keresd meg az igazi párod. Én soha nem tennék ilyet a férjemmel. Ez hazugság a javából. Szerintem nagyon gusztustalan, és méltóságon aluli, ha egy nő ilyet tesz. :(((
2016. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit ismételni, mindent leírtak már. Engem csak az érdekel, hogy hány éves a párod/férjed?
2016. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves leszek mindjárt,nincs kapcsolatom, nem is alakul semmi. Akkor mit tegyek? Fussak valaki után, hogy csináljon nekem gyereket, mert én sem akarok bottal futni utána? :) Szerintem ez nem túl korrekt dolog, főleg ha majd esetleg rájön. Nem tudhatod, hogy nem-e hagy el miatta. Az sokkal rosszabb lenne, mint várni még 1-2 évet! Próbáljátok felnőtt módon megbeszélni a dologot, biztosan sikerül. Még bőven ráérsz szülni, sokan 30 vagy 40+ vállalnak gyereket, nem vagy elkésve!
2016. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

"Gyereket akarok már, meddig várjak még? Én nem bottal akarok majd a gyerekem után futni"


Szerinted mi, akik megvártuk, hogy közös döntés legyen a gyerekvállalás, és később vállaltuk a babát, mi bottal szaladunk utána??? De komolyan! Hány bottal járkáló anyukát látsz a játszótereken?


29 évesen szültem az elsőt, 34 évesen a másodikat, és 38 évesen most vagyok állapotos a harmadikkal.

Nem érzem magam öregnek, sőt, lényegesen türelmesebb vagyok most, mint 24 évesen.


Akárhogy is érzed, éretlennek tűnsz ezzel a felfogással. Gyerekes viselkedés, hogy becsapnád a párodat, önző vagy még, sajnos.

2016. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
28 éves a párom. Oké igazatok van, mindenkinek. Viszont nagyon odavagyok egy gyerkocért. Mindíg fiatal anyuka akartam lenni. Én elfogadtam,hogy várjun, míg saját házunk lesz. Megvan, vártam a fix, jól fizetö munkahelyre, Megvan. Egyszerüen úgy érzem már nincs célom, nemszeretem a monoton dolgokat. Munka-haza-munka. Szeretnék egy babát ami színt,életet visz a mindennapokba.
2016. jún. 2. 15:03
 38/46 anonim ***** válasza:
66%
5# el egyetértek nagyobb szemetseg az amikor a pasi tudja h nem akar gyereket vagy meg sokára es a nő vesztegeto a sajat idejét mert bízik az ilyen megis érdemli szerintem ...
2016. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért szülni, mert unalmas az életed...


Most mivel indokolja a várakozást? Kérdezted már?

2016. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Nem azért akarok gyereket, mert unalmas az életem, hanem úgy érzem minden megvan ami kell, csak a gyerek hiányzik az életemböl. Azért az nem mindegy.

Ami a férjemet illeti, az indok csak annyi,hogy ráérünk még, hova siessünk

2016. jún. 2. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!