Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tévő legyek? Teljesen...

Mi tévő legyek? Teljesen összetörtem.

Figyelt kérdés
Mi tévő legyek? Nagyon nagyon régóta várunk a babára. Ez a honap sem sikerült. Megkaptunk az orvostól minden lehetőséget kivizsgálásra meg vannak a beutalók minden el van rendezve. Erre a férjem vissza lépett nem hajlandó végig csinálni. És beszélni sem akar róla. Annyit mondott ha akar természetes úton megfogan ha nem akkor bele törődok hogy nem lesz. Mi tegyek most? Ez lelkileg magyon megvisel. Én nagyon szeretnék babát. De igy hogy legyen tovább?
2016. jún. 9. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A legjobb az lenne ha megbeszélnéd a férjeddel. Lehet hogy most ő is nagyon elkeseredett aztán majd megváltozik a véleménye. Szóval meg kéne győznöd, mert ha igazán akar gyereket, a kivizsgálás nem lehet akadály.

2. A te vizsgálataid elvégezteted, hiszen nem együtt kell menni a legtöbbre úgysem, és ha nem találnak semmit, akkor ráveszed a férjed is hogy menjen el.

3. Belenyugszol hogy a férjed így döntött és tovább próbálkoztok.

4. Elgondolkozol rajta, hogy tényleg akar-e a férjed gyereket, vagy ez csak egy kifogás?

2016. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos mefijedt és le kell ülepednie a dolognak egy kocsit. Hagyj neki pár hónap pihit, romantikázzatok ne forogjatok a dolgon és pár hónap múlca üljetek le és beszéljétek át..
2016. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtato valaszokat. Igyekszem beszelni vele.
2016. jún. 9. 08:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg a Te vizsgálataidat, közben ne nyaggasd őt, az is idő, lehet, hogy közben összejön.

Ha nem találnak semmit nálad, utána térj vissza rá, hogy jó lenne, ha ő is elmenne.

2016. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nővéreméknek 5 évig nem jött össze a baba.Elmentek kivizsgálásokra,mindent rendben találtak náluk. Nővérem feladta,hogy nem jön össze,nem is lesz nekik. Erre 2-3 hónap múlva várandós lett. :) Nekünk 2,5 évig nem jött össze,a párom sem volt hajlandó kivizsgálásokra menni,ő is pont ezt mondta,hogy majd a természet eldönti. :( Nagyon szomorú voltam,meg mindenre gondoltam,hogy lehet nem is szeret már... De nem így van. Utána babás lettem, de sajnos a 11 hétben elment a picink. :( Utána egy darabig nem szerettem volna. Lefoglaltam magam a munkámmal inkább. Aztán mind a ketten úgy döntöttük,hogy na most akkor már legyen babóca,össze is bújtunk,abból az egy alkalomból sikerült is. Biztos,hogy abból!! :) Remélem nektek is jól alakul végül! Sok szerencsét kívánok hozzá! :)
2016. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolso ez nagyon szep es meghato tortenet. Remelem hogy nekunk is ossze jon hamar. Mert kezdek bele orulni. En is neki alltam idegen nyelvet tanulni. Lefoglalom magam valamivel. Hatha nem fogok ezen kattogni allandoan. Gratulalok a sikeretekhez!
2016. jún. 9. 09:28
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Jól értem, hogy ez még csak kivizsgálás, nem lombik?

MOndd meg neki, hogy lehet, hogy csak valami banális apró hülyeség a gond, amit kb 2 szem C vitaminnal gyógyítani lehet, és ezért lemondana a gyerekről? Nagy butaság lenne. A pasik amúgy általában sokan félnek a spermavizsgálattól. Az ilyenek számomra nem férfiak mondjuk... Ha valóban ez a baja, keressetek olyan helyet, ahová otthonról lehet vinni mintát, és nem kell cikisen éreznie magát egy rendelőben mások előtt.

2016. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én megértem a férjedet is! Persze, neked is igazad van, mert ki kell derülnie az oknak. Viszont a férjed is elkeseredett, mint te, és a problémakezelés egyik módja az, hogy megpróbáljuk elkerülni, nem veszünk róla tudomást. Az, hogy beszélni sem hajlandó róla, ennek a jele. El fog ez múlni, de adj időt neki erre. Addig meglesznek a Te vizsgálataid, látja rajtad, hogy Te mindenre hajlandó vagy a babáért.

Attól is tarthat a férjed, hogy kiderül, ő a "hibás", hogy nincs babátok, ettől férfiatlannak, selejtnek érezheti magát. A férfiak ebből szerintem még nagyobb problémát csinálnak, mint mi, nők. Minden férfi szuperférfi, szuperspermadonor szeretne lenni :)

Most, hogy ott a beutaló, minden olyan kézzelfogható és közeli lett számára, a kudarc is nyilvánvaló, mert kivizsgálás kell.

Nem azt jelenti, hogy nem szeret téged, és nem akar babát! Ez butaság, ezt felejtsd el! Elég baj az, hogy nem jött még össze a baba, nem szabad egymást is elveszítenetek!

Szurkolok nektek, és biztosan sikerülni fog. Minden küzdelemben vannak hullámvölgyek, túllesztek rajta. Együtt!

2016. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Koszonom a biztato szavakat. Es atgondolva igazad van. Biztos gogy fel a kudarctol. Ha nem is erzi hogy o supermen biztos rissz erzese van hogy esetleg o a hibas. Hat kiderul. En kitarto leszek.
2016. jún. 9. 11:39
 10/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A férjednek hagy egy kis időt, hogy leülepedjen benne, most biztos nagyon csalódott, ijedt és a férfiúi önbecsülését érzi veszélyben, ha kiderülne, hogy nála van gond. Aztán próbáld meg újra átbeszélni vele, mert lehet, hogy tényleg valami kis semmiségről van szó, vagy esetleg gyógyszerrel kezelhető problémáról bármelyikőtök részéről, kár lenne egy esetlegesen kínos vizsgálat elutasítása miatt lemondani a gyerekről. Lehet, hogy az ő andrológiai vizsgálata nélkül te sem mehetsz tovább mondjuk petefészek-átjárhatóságira. De ha te tovább is mennél, az nem fair, hogy téged össze-vissza vizsgálnak szúrkálnak, kínoznak, neki meg csak egy kis tégelynyi mintát kellene szolgáltatnia az andrológusnak, meg egyszer elmenni hormonális vérvételre. Azért ez nem a világ vége. De tényleg, hagyd most kicsit békén, lehet, hogy összeszedi magát.
2016. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!