Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tévő legyek? Teljesen...

Mi tévő legyek? Teljesen összetörtem.

Figyelt kérdés
Mi tévő legyek? Nagyon nagyon régóta várunk a babára. Ez a honap sem sikerült. Megkaptunk az orvostól minden lehetőséget kivizsgálásra meg vannak a beutalók minden el van rendezve. Erre a férjem vissza lépett nem hajlandó végig csinálni. És beszélni sem akar róla. Annyit mondott ha akar természetes úton megfogan ha nem akkor bele törődok hogy nem lesz. Mi tegyek most? Ez lelkileg magyon megvisel. Én nagyon szeretnék babát. De igy hogy legyen tovább?
2016. jún. 9. 08:31
1 2
 11/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Annyit még, hogy akár meg is mutathatod neki a kérdést, ha majd nem juttok dűlőre. Nagyon sok férfi megy el úgymond feleslegesen a vizsgálatra, de ez a protokoll. A férjem pl. szó nélkül ment, mikor én megkaptam a beutalókat a nőgyógyásztól. Pedig nálunk elég egyértelmű volt, hogy nálam vannak gondok, de hát ez volt az eljárás. Végigjártuk az utat, én is mentem petefészek-átjárhatóságira is, pedig előtte már kétszer voltam terhes... Nem szervi gondjaim voltak, hanem hormonálisak. De túléltem, pedig az nem volt kellemes. Nem szabad megtorpanni az első picike akadálynál.
2016. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

idő kell mindkőttöknek, kitartás! :)

addig próbálkozzatok szerintem tovább. de a kivizsgálásra megpróbálhatnád rá beszélni.

2016. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!