Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak köztetek, akik konkréta...

Vannak köztetek, akik konkrétan nem álltak neki a "babaprojektnek", csak a védekezést kezdték hanyagolni?

Figyelt kérdés
Nálunk következő a szitu. Hosszú évek óta együtt vagyunk és igazából már konkrét akadálya se lenne a gyerekvállalásnak. Még korábban beszéltük is, hogy részéről innentől már akár jöhet is, nem gond, ha becsúszik. Illetve már az is szóba került, hogy tudja, hogy én már szeretnék, ő nem akar ebben hátráltatni, úgyhogy szóljak, ha én készen állok rá. Vagyis inkább próbálja rám hárítani a döntést ebben. Ami - őt ismerve valamilyen szinten érthető is. Szóval nem feltétlen kihátrál. Az utóbbi 2 hétben pedig nem is védekeztünk. Persze ebben azért az is közrejátszik, hogy vagy menstruáció előtt, vagy után voltam. Viszont azt láttam rajta, mintha kicsit mégis megrémült volna ettől az egésztől. Pontosabban 3 ilyen alkalom után vett gumit, mert nem itthon voltunk és nem is volt nálam Pharmatex se. Végül akkor se a gumiban lett befejezve. Lényeg a lényeg, kérdőre vontam utólag, hogy most mi volt ez? Mert ha innentől biztosra akar menni, akkor tényleg jobb lesz, ha vesz gumit. És akkor mondta, hogy egyáltalán nem fél attól, hogy terhes leszek. Egyszerűen néha csak így bekattan nála valami, ne vegyem komolyan. Aztán épp tegnap mondtam neki, a romantikus hétvégére ne felejtse el hozni a maradék gumit. Erre meg annyit mondott, nem gumiban akarja, hanem védekezés nélkül. Szóval teljesen összezavar. Olyan mintha tényleg nem bánná már ha összejönne, de mégis kicsit félne tőle "abban" a pillanatban. Ez a fajta pánik azt jelenti, hogy ő még nagyon nincs kész erre, vagy ennyi még akár bele is fér? Egyébként ezidáig is azért vártunk a dologgal, mert soha nem akartunk felelőtlenül belevágni.
2016. jún. 9. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek 100%ig egyet! Nálunk is úgy volt hogy a párom elém állt és közölte hogy ő úgy érzi felkészült, ha én is. Mondtam hogy rendben és ennyi, onnantól nem védekeztünk! Persze nem mondom hogy nálunk nem volt néha ilyen "jaj te jó ég most ez tényleg megtörténik?" érzés, főleg miután kiderült a terhesség, de ilyen "beléd élvezek meg nem élvezek beléd - gumit húzok nem húzok" cirkusz nem volt.
2016. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az utolsó elöttivel értek egyet, nem az utolsóval...
2016. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!