Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tenyleg nagyon nagy gond...

Ez tenyleg nagyon nagy gond lesz? A parom cigarettazik 11éve és . (? )

Figyelt kérdés

Ès. ..szóval tesztoszteront adott be maganak edzes mellett 2évig- három ève nem hasznâlja,

Csokkentett a dohanyzason. Nem sziv el egy nap egy dobozzal, hanem eleg az egy doboz majdnem ket napig. Es rââllt arra , hogy 3napig legyen eleg egy doboz.

Nekem meg sokszor volt nogyogyaszati problemam. Sok sok ciszta. Fajdalmas egyuttletek. Most endometriosis miatt kell felnem. Megnezett egy uj orvos aki azt mondta kialakulhat es irt fel kupot plusz antibiotikumot. Marciusban. Most kell ujra mennem, amikor elmulik a meneszem.

Riogoattak a barataink h vagjunk bele nalunk minden honap szamitani fog valoszinuleg... nagyon megijedtem. Ovulaciom van de az sem jelent sokat. Csak tobb mint a semmi. A fajdalmas egyuttletek decembertol marciusig tartottak. A kup utan elmult. Egy hete ujra itt van... valaki? Tapasztalat? Koszonoom.:(



#Ciszta. Dohanyzas #tesztoszteron.
2016. jún. 11. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt valószínűleg tényleg nehéz lesz teherbe esned. Nem vagytok valami egészségesek.
2016. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En sportolok 10ève. Nem eszek ossze vissza.. szoval hidd el nem direkt. Selejtesnek erzem magam h vigyazok magamra, eso megis igy jartam.. igazsagtalan h azok a nok akik gyermeket akarnak igy jarnak..masok meg mennem abortuszra. A parom meg mielott osszejottunk felhagyott azzal h talal valakit. Miota osszejottunk azota kapott 'allitasa szerint- ujra remenyt. Ezert valtoztatott.:) remelem azert osszefog jonni. O 26 eves en 21.
2016. jún. 11. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A cigaretta, főleg férfi részéről, nem igazán befolyásol semmit (teherbeesés részről). Mindketten dohányzunk, mégis 2. hónapban terhes lettem.


A tesztoszteron viszont sorvasztja a heréket, ezt nem ártana kivizsgáltatni egy andrológussal, hogy a párod heréi és spermatermelése milyen állapotban van. Nagyon egyéni, hogy mennyire áll vissza az eredeti állapotra, vagy esetleg visszafordíthatatlan.

Edzőterembe járok, ott elég sok durva sztorit hallottam, hogy a tesztoszteron hogyan tett impotenssé vagy nemzőképtelenné egyeseket. Ezért javasolnám, hogy az ő konkrét, egyéni érintettségét orvos vizsgálja ki.

2016. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat en is a tesztoszteronra kaptam fel a fejem , amikor mondta. Abban a tudatban volt h az visszáll.. mikor kozoltem high nem dragam. Nem mindenkinek akkor picit megijedt. Szoval belement h velem egyutt szed vitaminokat mielott belevagunk ( elotte par honappal fogjuk szedni az E vitamint) de nagyon elvagyok keseredve es felek...:/ nagyon szeretnenj gyereket. Majdnem mindennapos tema
2016. jún. 11. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Az kemény hogy ~23 éves kora előtt feladta, optimista egy ember lehet, öröm lehet egy ilyennel gyereket vállalni...


Az előző téved, a dohányzás bizonyítottan rontja férfi részről is a sikert.

Az hogy XY embernek ennek ellenére se volt gondja, nem változtat a tényen.

2016. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar vartam egy ilyet amilyen Te vagy utolso. Nem errol tettem fel, kerdest igazan nem ismered a parom. Szoval nem ez a kerdes h szerinted akarjak.E gyermeket Tole. SZERETNEK tol gyereket , mert a nő temat adta fel. 6 evig volt egy baratnoje (elottem 9honappal szakitottak) vele terveztek a gyereket. Vagy is csak a parom.mert a csajnak addigra eves viszonya volt akivel a mai napig egyutt van...:D majd en tudom kivel alljak ossze. Koszonom.;)
2016. jún. 11. 14:33
 7/9 A kérdező kommentje:

Ui.: gondolom elvolt keseredve , amiert igy atrâzta az a no akit szeretett....

Es szerintem a dohanyzas karos de o nem durvan dohanyzik es dolgozik a leszokason. :)

Sztem par honap es sikerul. Inkabb a tesztoszteron dolog aggaszt!

2016. jún. 11. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keressetek fel egy andrológust. Látatlanban itt csak tippelgetni tudunk.
2016. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet megmondani, próbálkozzatok, ha 1 éven belül nem jön össze menjetek kivizsgálásra.
2016. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!