Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok és elmegyek...

Ha terhes vagyok és elmegyek nőgyógyászhoz, de nem tudom a menstruációm dátumát, akkor mi lesz? Mindenki írogatja, de én sosem írom fel. Az orvos mit fog szólni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia csak nyugi ultrahang alapján majd meg mondják hogy hány hetes a baba. Pont Hétfőn voltam ultrahangon és egy csajszival beszélgettem. Megkérdeztem tőle hogy hány hetes, azt válaszolta hogy most volt meg a mensije, 5-6 hetes körül lehett (hozzá teszem már 3 gyereke van) Majd be ment ultrahangra, majd mikor kijött, meglepődve válaszolta hogy már 11 hetes terhes.
2010. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hehe, hát igen, volt egy sejtésem, hogy az uh meg tudja mondani :)
2010. ápr. 14. 10:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez miatt én is így voltam.:) Az ultrahan elárulja majd neked mekkora a baba.
2010. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocsi ezt már tudtad. nem olvastam a válaszokat:)
2010. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8.04-es vagyok. én pl. most a 4. babával úgy jártam, hogy fog. gátló és 2 havi teljesen normális mensi után kiderült, egy rutin vizsgálaton, hogy ott a baba... A doki a méh nagysága alapján úgy saccolta, hogy 8-9 hetes...az uh pontosan 9 hetesnek.. Mondom, nem csinálnak belőle ügyet... nálam se volt semmi :))
2010. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!