Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, nem is...

Tegnapra nem vártam, nem is jött meg. Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem,5. héten szakadt meg. Van még valaki, aki hétvégére nem várja? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 09:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is onnantól kell figyelni a ciklusodat. Egyébként lehet, hogy később volt peteérésed most emiatt is, hogy volt egy korai vetélésed. És talán ezért nincsenek még terhestüneteid, nem? Remélem, sikerül a baba! Sok sikert!
2016. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok!Hogy vagytok?Nekem még mindig nem jött meg.Kezdek reménykedni.Holnap veszek tesztet,és kiderül,addig is próbálom nem nagyon beleélni magam.
2016. júl. 17. 07:22
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok akinek tegnap volt egy halvány pozi tesztje. Tegnap este anyósom is megnézte és egyből mondta,hogy terhes vagyok,pedig direkt nem akartam beleélni magam,de addig magyarázott,hogy elhittem. Erre reggel olyan görcsökre ébredtem. A vér piros volt és élénk a tisztaságin,elmentem wc-re de ott viszont csak barna volt és szinte alvadt ami kijött. Nem vérzek annyira,de most nem értem miért lett a tsszt pozi.:(

Drukkolok nektek!!

2016. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Tudom mit érzel,nagyon friss bennem ez az élmény.De ne keseredj el,ha nem vérzel folyamatosan,talán nincs gond.De szerintem érdemes lenne holnap elmenni egy nőgyógyászhoz,nagyon rendesek ilyen esetekben.Nekem időpont nélkül is rögtön csinált hüvelyi uh-ot,és kért vérvételt.

Nagyon szorítok,hogy ne legyen baj!!

2016. júl. 17. 20:45
 15/22 A kérdező kommentje:

Szia!Hogy vagy?Abbamaradt a vérzés?Nekem még mindig nem jött meg.Tegnap többször is megszédültem,meg mikor lehajolok a kisfiamhoz,le akar szakadni a cicim.Délután lesz gyógyszertár,veszek tesztet,de már tűkön ülök.És egyben félek is nagyon,nehogy úgy járjak,mint múlt hónapban.

Remélem jól vagy!Elmész orvoshoz?

2016. júl. 18. 08:13
 16/22 anonim ***** válasza:

Még mindig vérzek,menses szerűen. Nem tudom,hogy elmenjek orvoshoz. Lehet még hülyének néznének,hogy mégis mit akarok.

Szurkolok Neked. Mindenképp írd meg mi lett a tetszt eredménye.:)

2016. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!!Én mikor elmentem orvoshoz,volt 5 pozitiv tesztem egy hét alatt,aztán elkezdtem vérezni,még aznap rohantam.De már nem volt mit tenni.Ha már megtörtént,el kell fogadni,és újult erővel kezdeni az új hónapot.Remélem hamarosan kopogtat a gólya,fel a fejjel!!

Írok majd mindenképp ha teszteltem.Köszönöm,hogy gondolsz rám!

2016. júl. 18. 12:43
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia!Medi-lab teszt volt csak a gyógyszertárban,ilyet még nem használtam,nem tudom mennyire jó.Nagyon-nagyon halvány pozitiv lett,alig lehet látni. 4.napja késik,ha baba lenne,szerintem már erős csíknak kéne lennie.Úgyhogy tuti úgy jártam,mint múlt hónapban... De ez van,majd indul a következő hónap,csak kiváncsi vagyok mikor fog megjönni.Köszi,hogy gondoltál rám.Sok sikert Nektek,hamarosan biztos babázunk! :)
2016. júl. 18. 17:20
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia!Mivel még mindig nem jött meg,csináltam az előbb egy gabriel tesztet.1 perc alatt,erős pozitiv lett.Alig merem elhinni,egyből elsírtam magam.Remélem,most minden jól alakul majd!

Tiszta szívemből kívánom,hogy Nálatok is kopogtassan a gól

2016. júl. 20. 06:39
 20/22 A kérdező kommentje:

kopogtasson a gólya minél hamarabb!!!

(Bocsi a telefonom önálló életet él)

2016. júl. 20. 06:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!