Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a terhesség legeslegels...

Melyek a terhesség legeslegelső tünetei? Hány nap/hét után?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Általában a kimaradt mensi után jelennek meg, főleg egy héttel azok a tipikus émelygős, szagundoros, fáradtságos tünetek, de valakinek előbb. És valaki már a beágyazódástól kezdve érez dolgokat, csak ugye azt még nem lehet olyankor tudni, hogy van-e ott valaki.
2016. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Cici és méh szurkálás lehet előbb is, de az mástól is lehet.
2016. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit utolso ir az a beagyazodas jele sokan keverik a dolgokat!!

:) nem sertesbol irom!!!!

Elso jel h kesik. Pozi a teszt. Ra 2-3 hetre feszul a meh mert elkezdenek lassan nyulni a szalagok stb.

Es addigra mar boven uralkodnak a hormonok.

2016. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden ellenkező híresztelés ellenére a terhesség első gyanú jele a havi vérzés kimaradása, a pozitív teszt valószínűsíti, és akkor biztos,ha azt orvos is megállapította. Az összes többi tünet egyénenként igen széles skálán változhat, vagy van vagy nincs, ha van is a vérzés kimaradása után jelentkezik. Nincs olyan, hogy ha "itt szúr" akkor biztos terhes vagy, ha meg nem akkor biztos nem.
2016. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánat,ha itt kérdezem,de nekem megjött a mensim és a végén teszteltem (negatív lett),de fáj az alhasam és hanyingerem van (szinte egész nap) ... orvoshoz csak jovohetre kaptam időpontot...lehetek terhes?teszteljek megint?
2016. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
64%
Èn megcáfolom az előttem szólókat. Ovu után 7 nappal kezdődtek a tüneteim, azaz a naptár szerinti nemvárt előtt 8 nappal ès azóta is tart. Mondjuk én esélyes vagyok ikrekre is...
2016. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 4 héttel lett pozitív a teszt.. Nekem nagyon görcsölt a hasam párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok.. Pozitív lett a teszt a doki 5+4 hetes terhességet állapított meg.. Vissza számolva azon a héten fogant amikor menstruálnom kellett volna.. Április 2-án fogan május 5.-én pozitívat teszteltem.. És 8.-án voltam orvosnál. Rá két hétre azaz 7 hetesen jött a többi tünet. Hányingerem volt hánytam, szagérzékenység, mell fájdalom. 15+3 hkm
2016. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6# biologiai keptelenseg, maximum akkor ha korabbi aktusbol lett sikeres.. nem kotekedni es okoskodni szeretnek. Ne ertsd felre. De megis milyen terhessegi tunetnek lehet nevezni azt amikor meg LETRE SEM JOTT csak epphogy a vandorlason van tul a petesejt (5 nap a vandorlas...)
2016. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem a legelso tunetem az volt hogy nagyon fajt a mellem, feszult a 4.hetben. aztan 1-2het mulva jott a faradekonysag munkan kivul ejjel-nappal aludtam, nagyon gyenge szinte semmi hanyingerem nem volt/van, orrdugulasom van azota neha verzik is, legszomjam volt 6.hettol de mar olyan szinten hogy jartam az orvosokat hogy mi lehet a baj, akkor puffadas volt, szedules.. 15.hetre lettem jobban azota neha hanyingerem van es ennyi :)

23hkm

2016. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%
8. Mert te ilyet még nem tapasztaltál? Azért mert te nem tudsz valamiről még létezik. 2 nappal elotte még negatív tesztem volt és 12 nappal előtte menstruáltam erősen es 5 napig. Mellesleg ahhoz hogy korábban jöjjön össze szexelni is kellett volna, mert anélkül tényleg biológiai képtelenség :) párom külföldön volt és ha csak álmomban valaki meg nem lepett akkor csak most lehetett. Mellesleg ovum sem lett volna terhesen, szerintem :) persze te biztos orvos vagy és azért vagy biztos:)
2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!