Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik babat szeretnek annak...

Lombik babat szeretnek annak ellenere, hogy termeszetes úton is lehet a parommal kozos gyermekunk. Lehetseges e ez?

Figyelt kérdés
Az oka az, hogy nagyon vagyom iker babakra.

2016. aug. 29. 17:47
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok!

Juniusban ment el az elso terhessegem, mint mar mondtam ikrek voltak, kereken egy evig probalkoztunk mire sikerultek.

2016. aug. 30. 11:03
 22/42 A kérdező kommentje:
Es nagyon szepen koszonom a valaszokat, foleg azoknak akik tudtak hasznalhato informaciot irni negativkodas nelkul. Koszonom!
2016. aug. 30. 11:05
 23/42 anonim ***** válasza:
45%

Egyes nincs igazad,én is 6 éve vágyom babára,mielőtt még azt gondolnád hogy bárkit is védek.

Kedves Kérdező!

Számos magánklinika létezik,például a versyst szokták javasolni sokan,és ott van lehetőség lombikra de persze fizetős lombikra.Arra mindenkinek szíve-joga beruházni.

A TB-s lombikoknál számos követelmény van,így az nálad kilőve.Nézd meg a honlapjukat,azon árlista is van feltüntetve,hogy mi mennyibe kerül.

Sok sikert az ikrekhez!

2016. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
79%

4 gyerekes anyuka vagyok!

A fiaim 7 es 4 evesek , az ikerbabaim 3,5 honaposak.

Jol irjak a valaszolok : az iker terhesseg nem piskotaszelet.

33 hetesen korhazba kerultem mert kinyilt a mehszaj es feltek,hogy koraszules lesz. Nem fordultak be igy eselyem se volt normal szulesre, csaszaroztak 37, 5 hetesen. A fiam 3000 gramm, a lanyom 2880 gramm volt. Magyaran majdnem 6 kg volt a 2 baba egyutt. 3 hete mutottek mert koldok servem es rektus diastase is lett (sima hasizom szetvalas) , most van egy 15 centis vagas a hasamon fuggolegesen. Kenyszer pihenom van mert nem emelhetek. Itt a 4 gyerek , igaz van most segitsegem de jovo hettol nem lesz.

Ha lehet termeszetes uton babatok szerintem ne akarj lombikkal ikreket. Aranyosak, cukik de az en szervezetem kikeszult toluk pedig a fiaim 4 kgk voltak mikor megszulettek.

Arrol mar nem is beszeltem,hogy milyen az elet az elso idokben az ikrekkel..

2016. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem bántásból, de ameddig az ikerbabáidat szeretnéd vissza kapni ne vállaljatok gyereket. Enged őket el és próbálkozzatok akkortól, amikor újra az a cél, hogy gyereketek legyen.


Amikor már mindegy, hogy ikrek vagy nem ikrek.

2016. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
23as butaságot írsz. A magánklinikák is csak indokolt esetben csinálhatnak lombikot mivel egy kockázatos eljárás.
2016. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
nekünk inszeminációnk volt. a vizsgálatok egy vagyonba kerültek. de ha ez sem gond, az eredményeiden látszódni fog hogy semmi probléma. egyébként nekem sem állapítottak meg semmi eltérést (valszeg már a stressz, görcs állhatott a háttérben) és progeszteron tablettát írtak fel, és 3-4 hónap "alkotói szabadságra" küldtek. Mivel nem jött össze íjgy sem, utána jött az inszemináció.
2016. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehetséges, pénzért sem, egy lórúgásnyi hormont tömnének beléd, nagyon durva mellékhatások is lehetnek. Esetleg inszeminácio?
2016. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
68%
Azzal is tisztában vagy, hogy a lombik rákot is okozhat a sok hormon miatt nálad?
2016. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból vagy kötözködésből írom, de azzal ugye tisztában vagy, hogy lombikkal, vagy clostyval kétpetéjű ikreid lennének?

Mert ha esetleg az mozgat, hogy két egyforma cuki-muki baba legyen, arra ez nem megoldás.

A kétpetéjű ikrek genetikailag olyanok mint bármelyik két testvér, csak egyszerre születnek.

2016. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!