Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik babat szeretnek annak...

Lombik babat szeretnek annak ellenere, hogy termeszetes úton is lehet a parommal kozos gyermekunk. Lehetseges e ez?

Figyelt kérdés
Az oka az, hogy nagyon vagyom iker babakra.

2016. aug. 29. 17:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
74%

Később akár rákos is lehetsz tőle, iszonyat sokba kerül,és kb. 50 % az esélye, hogy sikerül. Azért szoktak kettőt beültetni, hogy legalább egy tuti megmaradjon, általában egynél több nem is szokott maradni.

Az ikrek mindig koraszülöttek, előbb megindítják. Ebből nagyon sok baj lehet később, szóval én nem erőltetném ezt a dolgot.

2016. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Snorri ***** válasza:
100%
Lehet tényleg érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, mert egy év után jött össze, és elvetéltél,szóval ez már megér egy utánajárást. Sajnálom a veszteséged, őszintén. De ne őket akard visszahozni. El kell őket engedned. Nekem is ikrek lettek,de az egyik elment az elején. Még most is eszembe jut, hogy de jó lenne.
2016. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetlegesen jol mukodo hormonhaztartast indokolatlanul felturbozni tovabbi hormonokkal egyenesen veszelyes. A tulstimulalas is olykor eletveszelyesnek tuno mellekhatasokat produkal, pedig egy "igazi" lombikprogramban elvileg indokolt is a plusz hormonbevitel. Arrol nem is beszelve, hogy ha ily modon felborul az egyensuly a szervezetedben, a terhesseg szinte kizart/a veteles szinte garantalt. Miert tenned ki magad ennek? En megertem a vesztesegeidet, en is atmentem ezen ketszer is, de el kell fogadnod a tortenteket, engedd el a babaidat! En hiszem, hogy a kislanyom sikeres megszuletesehez el kellett veszitenem az elso ket babat, igy utolag pedig tudom, hogy minden igy volt jo, ahogy...
2016. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 luna26 válasza:
Az én véleményem az hogy semmi sem garantálja az ikerterhességet..se a lombik se a hormon tartalmu készítmények..az csupán szerencse illetve genetikai kiváltság...én is lombikra várok sok éves küzdelem után szeretnék egy kisbabát már végre..majd ha felfogod azt a dolgot hogy mennyit jelent a lehet gyereked és a nem lehet gyereked közt akkor vágyhatsz igazán a dolgokra..de akkor már nem azon lesz a hangsúly fiú e vagy lány vagy hogy hányan vannak..csak az lesz fontos hogy érezhesd a szived alatt és hogy egészséges legyen!
2016. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33-as azért ez nem teljesen igaz, hogy a terhesség kizárt, a vetélés garantált.
2016. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Egy jol mukodo szervezet mesterseges hormonokkal valo szetbombazasa eseten? Szerintem igaz!
2016. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nem nem igaz, de ettől még normális orvos nem csinál ok nélkül lombikot.

Az esetek felében férfi meddőség áll a háttérben, ekkor a nő egészséges még is csinálnak lombikot.


Ha nem ikrek lesznek akkor elveteti szerintetek?

2016. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

na megint egy pénzéhes "csókvadász"

-.-

2016. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek és a férjének teljesen jól működő szervezete ellenére sem lett kisbabájuk 3 év alatt, és ebbe kezdtek beleroppanni, és elmentek a szakemberhez, aki azt mondta majd lesz természetes úton, várjatok, de nem tudunk várni (3 inszeminációjuk már volt máshol). Minimális, de a még értelmes hormonadaggal 4 petesejtet szívtak le. 1 db-ot visszaültettek, aki most 10 éves és gyönyörű és okos és egészséges.

Közben természetes úton született egy kis testvére, nem tervezték, nem görcsölték, csak úgy lett, és most 8,5 éves, tehát elég hamar összejött a 2.

2016. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy megint 1 pénzéhes csókvadász?
2016. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!