Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak tényleg nem értik,...

A férfiak tényleg nem értik, miért olyan fontos egy nőnek, hogy anya legyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 17:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A gyerek boldogság.Akkor is ha sír,sokat eszik vagy éppen telekakálja a pelenkáját.Látod felnőni,felelősséggel tartozol érte,terelgetheted az életben,nő okosodik és szeret téged.Ezt nem fogom magyarázni,ezt érezni kell.Vagy megvan valakiben ez a késztetés vagy nincs. A kérdés nem erre irányul.
2016. szept. 2. 17:51
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért gondolod így,hogy nem értik? Kifejted,akkor talán válaszolni is tudunk,mert így nem nagyon lehet mit.
2016. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak nagy többsége is érez arra késztetést, hogy apa legyen. Ha mindkettőjüknél jelen van ez a vágy, akkor jöhet a gyerekvállalás.
2016. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Még szerencse, hogy sok férfi nem így látja, mert nem is így van. Van olyan nő, akinek fontos, hogy anya legyen, és van, aki mondjuk nem szeretne gyereket. Nem kell az a lila duma, hogy jaj a nők elsődleges életcélja a gyerekszülés és -nevelés, ez már divatjamúlt.
2016. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pl. sosem volt ez álmom, sem pedig elsődleges célom. De még sokadik célom sem. Alternatív lehetőség sem, nem érdekelt. Egészen addig, ameddig nem találkoztam azzal a férfival, aki jobban akarta nálam az első napoktól kezdve. Aztán meg már én akartam jobban valamiért vele. Lett is 2 azóta, pedig csak 5 éve vagyunk együtt és lassan az ovit kezdik. Szóval szerintem duplán is cáfoltam a kérdésre :)
2016. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Különvéleményen vagyunk a párommal.Nekem igenis ez (is) az életcélom.
2016. szept. 2. 18:03
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, az teljesen rendben van, hogy neked ez (is) az életcélod, de nem mindenki van ezzel ugyanígy, ezért nem jó általánosítani.
2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Normális férfi és nő akar gyereket. A többivel valami nem stimmel. Mint pl. első nősténnyel.
2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

De szépen fogalmaztad meg kérdező. 😊

Én mindig is imádtam a gyerekeket és szerettem volna családot.

Nekem párommal szerencsém van, soha nem volt kérdés, hogy legyen baba vagy sem.

Most van egy 3 hónapos kisfiúnk.:)

2016. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Gratula hozzá!


Mondjuk én most kifejezetten irigyen és szomorúan vagyok képes kisgyerekes családokat nézni csak.Remélem majd elmúlik ez is és beletörődöm valahogyan.

2016. szept. 2. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!