Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiak tényleg nem értik,...

A férfiak tényleg nem értik, miért olyan fontos egy nőnek, hogy anya legyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Én tényleg nem értem, de én nem is vagyok házasságcentrikus. Soha nem akartam feleséget meg gyereket, és szerintem addig jó. Nem nekem találták ki a családmodell-szerinti életet.
2016. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem beszéltétek meg ezt házasság előtt? Szerinted a gyerekvállaláshoz elég az ha a feleség nagyon anyuka akar lenni apuka meg ezt megérti? Talán a férjnek is akarni kéne nem? Különben semmi értelme az egésznek.
2016. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

És akkor életed végéig sóvárogva nézed a gyerekes családokat és mártírkodsz, hogy jaj neked bele kell törődni, hogy nem lesz családod, mert a hülye férfiak nem értik, hogy egy nő elsősorban anya akar lenni?

Inkább keress olyan párt, aki szintén szeretne gyerekeket.

2016. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
En nőként sem értem, hogy őszinte legyek. Én soha nem gyereket akartam, hanem a szerelmem gyerekét. Ha ő nem akart volna, akkor nem születik meg.
2016. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Amennyiben egy párnak más elképzelései vannak a jövőt illetően, így annak a párnak nem biztos, hogy együtt kéne maradnia.

Párom egyébként nagyon szeretne gyereket, kb jobban, mint én. Én is szeretnék egyszer vmikor, de bennem ez nem él olyan vággyal, mint ahogy te leírtad. Pl én nem gondolok könnybe lábadt szemmel a telekakált pelenkára, mert az akkor is ürülék, ha a gyermekemé. Ellenben van egy unokaöcsém és sok, valóban szép eseménynél én magam is jelen lehettem. Pl mikor először kacagott fel hangosan. Az tényleg öröm, boldogság. De egy gyermek nem csak öröm. Ha az lenne, nem szenvedne ennyi nő szülés utáni depressziótól.

2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem utolsó. Aki éveket várt rá,esetleg próbálkoztak már mindennel,az igen is sírva fakad még egy taknyos zsebkendőtől is amit a gyereke produkál.
2016. szept. 2. 20:46
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem a "férfiak" nem értik, hanem az az egy darab férfi, aki melletted van.

A képlet egyszerű, megszoksz vagy megszöksz. Utóbbinál szétváltok és olyan párt keresel, aki szeretne gyereket.

2016. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Én nő vagyok mégsem értem. Nincs bennem semmi anyai ösztön, úgyhogy nem is hiszek ebben a titkos ösztönben, mert akkor valami hibás selejtnek kéne magam gondolnom.

Ez nemtől független vágy. Van olyan ember aki vágyik gyerekre van aki nem. Ez ugyanúgy lehet férfi és nő is. Felesleges általánosítani.

Aki pedig nem szeretne az nem érti a mellette szóló érveket vagy máshogy értékeli a dolgokat.

Leegyszerűsíthetnénk a kérdést bármi másra is. Például egy kutyabarát miért nem akar macskát? Vagy ha nem szereti valaki a tökfőzeléket hiába magyarázod hogy pedig finom.

2016. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

A tökfőzelékes példa jó volt :))) én ki nem állhatom, olyan az íze mint a szarnak.

Ám meg hogyha a nő anya lesz, az rengeteg plusz költséget is jelent, és nembiztos hogy egy háztartásban megengedhetik maguknak, pláne ha csak egyiküknek van munkája.

2016. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel mindketten ugyanúgy vágyunk rá, hogy szülők legyünk. Igaz, mi októbertől fogunk próbálkozni, de már most szoktunk beszélgetni róla, és a férjem is ugyanúgy érdeklik a vitamin témák stb. Van, hogy ő hozza fel a babatémát. Szerintem ha mindkét fél ugyanannyira vágyik rá, akkor jöhet a baba. Ha nem, akkor nem szabad görcsösen erőltetni, és meg kell beszélni, hogy miért nem, lehet, hogy alaptalan félelmek is állhatnak a háttérben.
2016. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!