Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtünk a barátnőmmel,...

Lefeküdtünk a barátnőmmel, alapvetően nem tudtuk betenni, most sikerült gumi nélkül, amint becsusszant, gumit húztunk. (? )

Figyelt kérdés

Mikor kihúztam,a gumi leesett,és kicsit bennemaradt,de kilógott a vége,szóval nincs gáz szerintem.

Migrénes,ezért a tabletta felejtős.

Szerintetek így lehet gáz?

19F 18L


2016. okt. 6. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:D
2016. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
A nap kèrdése. Ennyi hülyét...
2016. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet... Gumi nélkül sose dugd be!!! Főleg ha nem szedhet fogamzásgátló tablettát.. Ja és ha el mentél óvszerben akkor rögtön húzd ki úgy hogy újjal fogod a végénél hogy ne essen le és ne akkor húzd ki mikor össze mentél mert akkor így jársz...
2016. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle. Mennyi esély láttok? :(
2016. okt. 6. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé nagy esély van rá főleg ha közep időben ( termékeny időszakban) voltatok együtt és mivel fogamzásgátló tablettát Nem szedhet így valószínűleg az esemény utáni tablettát Se veheti be!!! Szóval ha késik a menzije akkor csináljon terhességi tesztet. Ha pozitív el kell döntenetek hogy vállaljátok a felelősséget vagy a könnyebb utat választjátok és el megy abortuszra a lány ami rögtön 30-40 ezer forint.. Viszont ha a lány terhes és úgy dönt hogy megtartja a babát és te nem akarod akkor nem tudsz mit tenni mert vagy együtt maradtok és együtt fel neveltek vagy minimum a gyerek 18 éves koráig vagy maximum addig amig tanul (24 éves koráig) fizetheted a gyetektartást ami havonta minimum 20 ezer forint ha jól tudom a fizetésed 20-30%-a
2016. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pár mp-ig voltam benne. Amikor kihuztam,azt lattam,hogy a gumi lóg ki belőle,a szaja egy mm-es resze nem latszik csak. És azonnal kiszedtem belole. Így is olyan sok esélye van?? Masok meg probalkoznak evekig a babaval.

Imadkozason kivul mit tudunk tenni?

Nagyon parázok.

2016. okt. 6. 20:52
 7/14 A kérdező kommentje:
De azert kisebb az eselye a terhessegnek ugye? :(
2016. okt. 6. 20:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen kicsi az esély. De nem mindegy ha ti beleestek abba a kis százalèlba?
2016. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat hatha megusszuk :( es tanultunk belole
2016. okt. 6. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
1mp és 1 kisfickó is elég hozzá. És igen abban igazad van hogy valaki hónapokig évekig küzd hogy legyen baba. De van aki egyszer nem védekezik vagy nem megfelelő módon védekezik és teherbe esik szóval ha pont bele estek ebbe a kis %-ba akkor ez van.. Mit tudsz tenni? Megvárjátok hogy késik e majd a barátnőd menzije és csináltok egy terhességi tesztet! De ne stresszeljen a barátnőd mert az is okozhat menstruáció késést.. Szóval csak nyugi.
2016. okt. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!