Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtünk a barátnőmmel,...

Lefeküdtünk a barátnőmmel, alapvetően nem tudtuk betenni, most sikerült gumi nélkül, amint becsusszant, gumit húztunk. (? )

Figyelt kérdés

Mikor kihúztam,a gumi leesett,és kicsit bennemaradt,de kilógott a vége,szóval nincs gáz szerintem.

Migrénes,ezért a tabletta felejtős.

Szerintetek így lehet gáz?

19F 18L


2016. okt. 6. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Mit ijjesztgetitek őket. Vèdekeztek. Rendesen. A gumi hegye maradt benn picit, nem? Szóval a teljesen zárt rèsze. Annyira de annyira semmi esèlye a terhessègre. Nyugodjatok meg fiatalok. Nem lesz terhes sperma nèlkül a lány.
2016. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

18. Nap volt. Elmondtuk az édesanyának,azt mondta nincs gáz,ő 20 éve védekezés nélkül csinálja és 1 gyermeke van.

Itt kicsit szeretnek ráijeszteni a népre. :(

2016. okt. 8. 08:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Atyám honnan van ennyi hülye anyuka.


1. 20 éve védekezés nélkül csinálja, erre biztatja a gyerekét is

2. 16 éves terhes lányával aki nem védekezett közli hogy semmi baj, bárkivel előfordul

3. 16 éves lányát lebeszéli az esemény utániról mert menstruáci9 alatt nem lehet terhes


Mi van itt? Most már mondjuk legalább értem honnan vagytok ti ennyire hülyék, a kedves szülők se komplettek.

2016. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem 16 és nem menstruál.

A migrén miatt nagyon nem szabad az esemény utáni.


Itt te nem vagy a komplett.

2016. okt. 9. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!