Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal, szerelmeskedtünk...

Barátommal, szerelmeskedtünk és bennem ment el mert ki akartuk próbálni a szabad szexet, az alkalmazásom szerint kicsi esélyem van a terhességre, mert a 7. napon éjszaka voltunk eggyütt és a 8. naptól vagyok termékeny, nem lehet ebböl baba ugye?

Figyelt kérdés
vagyis okosan csináltuk,olyan párok tapasztalatait várom akik szintén naptármódszert használnak,és nem babásodtak meg,vagyis nem kell emiatt aggódnom
2016. okt. 15. 09:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll. Ma munkanap van, meg iskola is, honnan jönnek ezek? (Én szabin vagyok keddig, jelentem, rögtön ki is fundálok valami eszement kérdést. Ja, nem, mégsem, tölthetem értelmesebben is az időm...) Amennyiben mégsem troll akkor javaslom minél előbb köttesd el a petevezetékedet, a legjobb az lesz az egész univerzumnak, ha egy ilyen észlény nem szaporodik. Sem most, sem máskor.
2016. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelmű internet troll :)
2016. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Na látom kedves 11-es válaszolóval egyre járt az agyunk... :) 12-es válaszoló voltam.
2016. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélyed van a terhességre, de szerencsére sok lehetőség közül választhatsz, amely segíthet: rengeteg vallás imáiból csemegézhetsz.
2016. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"ki akartuk próbálni a szabad szexet" - szedj gyógyszert vagy tervezzetek gyereket, akkor annyit próbálgathatjátok, amennyit akarjátok

"az alkalmazásom szerint" - bammeg, ez az agyhalott korosztály, az ájfónod visz majd abortuszra, vagy fizet mindent neked ha terhes leszel?

"vagyis okosan csináltuk" - Iiiiigen, a számból vetted ki a szót, OKOSAN :D

És egyébként tényleg, miért utólag teszitek fel ezeket az agyhalott kérdéseket? Komolyan nem hiszem el ezt a sok szerencsétlent.

2016. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
szoval olyanok válaszát várod akiknek nem jött igy össze a baba és akkor megnyugszol?a többit nem olvasod mert akkor idegesit?hurrá,okos vagy:)
2016. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy alkalmazásra hagyatkozz. Én akkor estem teherbe mikor meg volt a menzim.. Bármikor lehet peteérésed
2016. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nagy esély van rá hisz a spermák több napig is életképesek
2016. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

ha utánanéztél a naptármódszernek, akkor tudod, mennyi a hatékonysága...25%.

Tehát ez azt jelenti, hogy 100 nőből egy év alatt 25 esik teherbe a naptár módszer használata esetén.

Én erre nem kötnék életbiztosítást.


Azt javasolnám, hogy a naptár módszert olyankor használd, ha egyelőre nem akarsz teherbe esni, de nem okozna nagy problémát, ha jönne a baba.

Ha nem vagy így ezzel, akkor ku rvára NEM CSINÁLOD OKOSAN.

2016. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 32 éves házas nő vagyok és ha gyereket akarnék, pont így csinálnám :D



A naptármódszer nem biztonságos, tablettát szedj vagy gumit húzzatok, ha nem akartok még gyereket. Nincs gond az alkalmazással, de önmagában nem elég hatékony, kell mellé a gumi. Azért en hatásos, mert a szervezet nem egy gép, ami pontosan működik hónapról hónapra éveken át.

2016. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!