Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal, szerelmeskedtünk...

Barátommal, szerelmeskedtünk és bennem ment el mert ki akartuk próbálni a szabad szexet, az alkalmazásom szerint kicsi esélyem van a terhességre, mert a 7. napon éjszaka voltunk eggyütt és a 8. naptól vagyok termékeny, nem lehet ebböl baba ugye?

Figyelt kérdés
vagyis okosan csináltuk,olyan párok tapasztalatait várom akik szintén naptármódszert használnak,és nem babásodtak meg,vagyis nem kell emiatt aggódnom
2016. okt. 15. 09:15
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés!

Csak most költözünk össze barátommal és nem akarunk még babázni.

2016. okt. 15. 16:05
 32/38 anonim ***** válasza:
94%
Hát márpedig esélyes... nem mondod komolyan hogy felnőttek vagytok?mÉs nem vagytok vele tisztábsn mikor a legnagyobb a teherbe esés kockázata? Ha még nem telt el 3 nap rohanj esemény utániért, ha meg igen, akkor imádkozzatok.
2016. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha nem akarsz megbabasodni, akkor en a helyedben bevennek egy esemeny utanit. Csak mert a szupi kis modszereddel nekunk elso honapban osszejott a kisteso :D
2016. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A 7 ciklusnapon estem teherbe. Biztos, mert utána kb egy hétig nem tudtunk együtt lenni. Az uh szerint is nagyobb egy héttel.

A legjobbkor voltatok együtt a babához. Ha stabil kapcsolatban élsz, érdemes valami folyamatos megbízható fogamzasgatlot szedni.

2016. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés előtt két nappal tudtunk csak együtt lenni párommal, jövő hétre vagyok kiírva. A spermiumok több napig életképesek. Mondjuk mi tényleg okosan csináltuk,mert a baba volt a cél.
2016. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

29. Ciklusnapon estem teherbe, tehát amikor már egy napja meg kellett volna jönnie...

12 hetes kismama vagyok :)

2016. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h felnőtt,mert ők nem használnák azt a szót hogy barátom...az olyan tizenévesekre jellmező
2016. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
80%
Miért van az, hogy mindig az ilyen idióták lesznek terhesek? Más meg évekig küzd.... Remélem ha terhes vagy a gyereked értelmesebb lesz mint a szülei, bár kétlem.....
2016. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!