Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal, szerelmeskedtünk...

Barátommal, szerelmeskedtünk és bennem ment el mert ki akartuk próbálni a szabad szexet, az alkalmazásom szerint kicsi esélyem van a terhességre, mert a 7. napon éjszaka voltunk eggyütt és a 8. naptól vagyok termékeny, nem lehet ebböl baba ugye?

Figyelt kérdés
vagyis okosan csináltuk,olyan párok tapasztalatait várom akik szintén naptármódszert használnak,és nem babásodtak meg,vagyis nem kell emiatt aggódnom
2016. okt. 15. 09:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pont így csináltunk, abban a hónapban nem is volt több szex, a nemvárt napján pedig szép két csíkos terhestesztem lett. Igaz, mi akartuk a babát, és azért szexeltünk védekezés nélkül, de ezt nem kérdezted.


Nem tudlak megnyugtatni.


17 hkm.

2016. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az OKOStelefonok, és a buta emberek kora...
2016. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kiprobaltuk a férjemmel a naptár módszert ket gyerek után(szabalyos ciklussal,kozepidoben fogant gyerekekkel)..raadasul nem is peteeres,hanem mensi elott ket nappal,mindezt egyszer...jövő honapban fogok szülni.. Egyéb kérdés?

Remelem megnyugtattalak. ..

2016. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10-én voltunk együtt és elvileg 12-én volt peteérésem. üdv: 37 hetes kismama
2016. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a naptár módszer élő cáfolata. :)

Első gyerekem a ciklus végén fogant, 200%, orvos is megerősítette. A szülés ideje is a magzat mérete alapján lett belőve, nem az utolsó vérzéstől számolva.

Szülés után gumival védekeztünk. Egyszer nem volt otthon, reggel még picit megvolt (5. nap), majd megszakítással csináljuk, úgyse leszek terhes, csak két hét múlva ovulálok. Nem a f...t nem! :)

A harmadik gyerekért már küzdeni kellett, ő a havi vérzés (várható ideje) előtt fogant. Majdnem két hét késés után lett a teszt pozitív.

Szóval konkrétan a havi vérzés végén, a középidő utáni héten, és a 24-26. ciklus napon is teherbe tudok esni. Egyedül a várható peteérés környékén nem. :D


Kislány, neked annyit tudok mondani, hogy imádkozz, hogy ne legyél terhes! Ha ezt megúszod, akkor soha többet ne kísérletezzetek védekezés nélkül! (A megszakítást se tudom ajánlani;)

Még életed végéig rengeteget fogsz szexelni természetesen. Nem maradsz le semmiről.

2016. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
kamu...hagyjuk szegényt hisz nem is reagál..
2016. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Igy barmelyik nap eselyed van teherbe esni. Es igazuk van a korábbi válaszolóknak, az ilyeneknek mindig elsöre összejön, mìg aki szeretne, akár évekig is probalkozik...
2016. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy mensi előtt 3-4 nappal már nem lehetek terhes! A 14. hétben vagyok, két héttel kisebb a baba a méretei alapján, mint mensi szerint kellene. Abban a hónapban akkor egyszer voltunk "felelőtlenek"! Ő nagyon jönni akart, mi meg boldogan várjuk! :)
2016. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Igy barmelyik nap eselyed van teherbe esni. Es igazuk van a korábbi válaszolóknak, az ilyeneknek mindig elsöre összejön, mìg aki szeretne, akár évekig is probalkozik...
2016. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatjátok a szabad szülőséget is. Egyébként hallottál róla hogy a spermiumok több napig életképesek? Pont ezért szoktak a peteérést meglőző napon is együtt lenni akik babát akarnak?mOkosan csináltátok, tökéletes időzítés a teherbe esésehez.
2016. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!