Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lelki beteg vagyok, hogy...

Már lelki beteg vagyok, hogy nem jön a baba.1,5 éve nem védekezünk. Kérhetem a nődokimat arra hogy gyorsan zárjon ki minden testi elváltozást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hónapról-hónapra nől a feszültség bennem azért, mert megint nem sikerült. Ez már a közérzetemre is kihat, lehet ettől vanak a pms tünetek, és egyre erősebb minden hónapban. Ráadásul mindig hamarabb elkezdek vérezni. 22-23 napra már maszatolok. Nem bírom ezt már!!
2010. ápr. 26. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Menj el minnél hamarabb nődokihoz ha eddig még nem voltál.Eleve készit egy rákszűrést és meg vizsgál és még egy ultrahangot is készíteni szoktak.Legalábbis nállunk igy volt!Minden lehetséges dolgot megnézett mi akadájozhatja a teherbe esést.Ezt kérni sem kellett mivel közöltük hogy babát szeretnénk.Segitenek tanácsokat adnak ha szükség van valami gyógyszerre ir fel vagy kúpot esetleg.Menj el orvoshoz és beszélj vele hidd el segit!Mi 10 hónapja szeretnénk babát.4hónapja voltunk dokinál de nem bánom hogy felkerestük.Ami problémám volt megoldottuk és mehet a baba projekt.Sok sikert.
2010. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szólni a nőgyógyásznak, de ha nem tud segíteni, akkor keress fel egy endokrinológust. Nálunk ez jött be + a férjem is elment urológushoz, hogy elegendő-e a sperma száma. Aztán amikor kiderült, hogy nála minden rendben van, akkor jöttek nálam a külömböző vizsgálatok. Hidd el megérte! 7 hetes gyönyörű pici lányunk van!:)
2010. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el dokihoz!

Mi 1 év után mentünk el!Egyből küldött kivizsgálásokra minket,igaz még nincs eredmény,de már a tudat megnyugtatott,hogy valami történik! :)

Sok sikert nektek is!

2010. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek csak el orvoshoz legalább már történni fog valami ahogy előttem is írták.Már ettől is jobban fogod érezni magadat.Nálunk legelőször is a páromat vizsgálták a dokim szerint ezt kell először kizárni.Aztán jöttek Nálem a hormonvizsg. pont most vagyok a közepén most megyek 21.napi vérvételre.Ha ott is minden ok akkor jön az átjárhatósági.Sok sikert!
2010. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!