Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
 131/184 Theressita ***** válasza:

Én is úgy december 1-2-3-4-én nem várom. Amúgy én is most úgy érzem magam, mint máskor a ciklusnak ebben a szakaszában...már annyira nem is gondolkodom rajta...


Nyuszilány83- a mi esküvőnkön is a legtöbb részletet én találtam ki- ő igazából csak a saját vendégek létszámába szólt bele, meg a bort intézte,ja és felhívta a videóst. minden más a templomi szertartás, helyszín, díszítés, sütemény, kaja, zene, vőfély, fényképész, program, a jegyesoktatás intézése, hivatalos dolgok megérdeklődése körül az én dolgom volt...de én nem bántam :-D

2016. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/184 anonim ***** válasza:

ancsa vagyok, azt hiszem így neveztem magam eddig is :)

nekem ugye van két halvány pozi tesztem is. még nem voltam dokinál, a férjem elég bonyolúlt beosztásban dolgozik hogy nem könnyű kedden vagy szerdán eljutni a dokihoz hogy itthon legyen a fiúnkkal amíg én dokihoz megyek.

szerencsére jól vagyok, kicsit szédelgek némi étvágytalanság, de ennyi. bár a fiammal is hasonlóan tünetmentes voltam :)

2016. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/184 anonim ***** válasza:
ancsa vagyok megint :) rengeteg pozis teszt van :)gratulálok mindenkinek :) mennyi pontosan?
2016. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/184 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap teszteltem pozitív. 😍 Boldogság határtalan.  *.*
2016. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/184 Nyuszilány83 ***** válasza:
Gratulálok! Volt valamilyen jel...megérezted h terhes vagy??? Mikor teszteltél??
2016. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/184 anonim ***** válasza:
abbahagytam a duphastont tobbet nem kell szedjem , es most ebben a honpaban megint 1-2 nap pecsetelest tapasztaltam a ciklu 24 napjan , kb 6 nap meg van hatra mensiig ... lehetseges attol hogy nem szedem mar a gyogyszert? addig amig szedtem , nem volt !!! cukibaba
2016. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/184 Nyuszilány83 ***** válasza:
Csajok! Akik dec elejére Nem várják mit éreztek???
2016. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/184 anonim ***** válasza:
En hetvegere nem varom es nem is erzek semmit most 3 napig gyotort a hanyinger hanyas de ezt inkabb virusnak tudom be ha meg a nyakot nezem es onnan szamolok akkor kedden nem kene megjonnie igy varok turelmesen. Ági
2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/184 anonim ***** válasza:
én dec 2.re nem várom. de nem érzek semmit a mellem fáj és sürün pisilek de én mondjuk szinte mindig sokat pisilek... te érzel valamit nyuszilány? mikorra nemvárod? Tündi
2016. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/184 anonim ***** válasza:
134#es vagyok. :) igazából mielott megjon 2nappal már görcsök vannak s melleim fajnak. Ebben a honapban is így volt. Aztán már eltelt igy 2het... van nagyon ritkán olysn hogy kesik egy hetet vagy kicsit többet. 1evben egyszer... na ezt ennek tudtam be.. biztos voltam benne,hogy nem.baba. mivel fél évig rà voltam gorcsolve. .. igy ebben a honapban fel adtam es nemis gondoltam a babàra. Na de cssk csinaltam egy tesztet. Es pozitiv lett. :) mai napig faj a mellem s gorcsolok os néha. :)
2016. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!