Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
 181/184 Nyuszilány83 ***** válasza:
Sziasztok! Aranyosak vagytok!!! Majd megìrom mizu....nem lesz decemberi kérdés??? Mi a helyzet a kérdezővel??
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/184 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulalok Nyuszilany! :-)

Ti miota probalkoztatok?


P.

2016. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/184 Nyuszilány83 ***** válasza:

Kedves P. !

Köszönöm szépen!


4 hónapja :)))

2016. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/184 Nyuszilány83 ***** válasza:
Sziasztok! Ha már a kérdező lelépett...én kiìrtam a decemberi kérdést!!! Gyertek minél többen!!!! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!