Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/184 Kérdésekzöme ***** válasza:
100%

Sziasztok! Írtam már hogy hónap végére nem várom majd a havit...., de valószínűleg ez a hónap kimarad, össze szedtem egy kis fertőzést valahogy... :( Kúpoztam 3 napig,tegnap este utolsót, 12 én lenne ovum, de hát így nem hiszem, hogy próbálkozni fogunk... :(

Ti is kivárnátok inkább, nem? Pedig ez lett volna a 8. hónap próbálkozásunk... :(

Jetta

2016. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Sajnos en holnapra nem vartam es tegnap megjott, illetve jovo het penteken loop-konizaciom lesz sajnos a rossz rakszuresi eredmenyem miatt, igy most nem tudom mi lesz. Elegge elkeseredtem. :-(
2016. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/184 Nyuszilány83 ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nagy Gratula a pozisoknak ! Olyan jó ilyeneket látni és pozis tesztet! 4-ik hónapunk lesz.... letettem az akarásról és a görcsölgetésről mert úgy érzem felesleges.. május 6-án lesz az esküvőnk... legalább nem leszek hatalmas darab addigra... letettem arról is , hogy az idő megy stb.. 34 éves leszek... nem akarok stresszelni ezzel... mint az előző hónapokban...

szeretném ezt az időszakot nyugalommal és az ünnepre rákészülődve , szeretetben eltölteni... drukkolok mindenkinek! Kitti az októberi csopiból :)))

2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/184 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni. Gratulálok a pozitívat tesztelőknek! Én november 15-re NEM várom! Van aki ilyenkorra nem várja? Most tapasztal e valamit?

Edit

2016. nov. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/184 Theressita ***** válasza:
100%
Kedves Petra30, és mit mond a doki a kilátásokról? Kitartást, gondolok rád!
2016. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/184 anonim ***** válasza:

Theressita: nagyon kedves vagy, koszi :-) Ez megelozesnek szamit, ugyhogy azt mondja akar teljes gyogyulas lehet utana. Es hogy nem gatolja / akadalyozza a teherbeesest, sot inkabb minel elobb szulok, annal jobb. Elvileg 2-3 het szex nelkul es ha minden rendben, akkor utana ugyanugy lehet probalkozni. De majd azert jovo het penteken meg neki esek meg egy kerdesaradattal. Pont azert mentem el nogyogyaszhoz, mert mondom mielott nagyon belemelegszunk nezzek meg, minden rendben-e, aztan ki tudja, mit eloztem meg igy. Most mar osszeszedtem magam, igazabol miota belevagtunk a babaprojectbe egyfolytaban van valami bajom, begyulladt a fogam es ki is kellett huzni (sosem huztak meg - Angliaban elek 5 eve es meg fogorvosom sem volt, mindig elmentem evente Magyarorszagon, amikor mentunk latogatni), elkaptam egy csunya influenzat es meg ez is... Remelem mas mar nem lesz :-D


De elhataroztam, hogy megnyugszom, hatradolok es kivarom, hogy a testem eldontse mikor gyogyult meg mindenbol es all keszen egy gyerkocre. :-)

2016. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/184 anonim ***** válasza:

Kitti: Gratulalok az eskuvodhoz! :-) Ez a jo hozzaallas, bar tudom, hogy nem egyszeru.


Edit: Neked nagyon szurkolunk, majd ird az eredmenyt, az mar nincs messze!

2016. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/184 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


AÉn nem bírtam ki, teszteltem egyet ma reggel (holnapra nem várom), egész erős pozi tesztem lett. :)) Remélem, a napokban tovább erősödik majd. :)


Mindenkinek kitartást! :)


Manna

2016. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/184 anonim ***** válasza:
Gratulalok Manna, ez szuper! Rakj majd fel nekunk kepet :-)
2016. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/184 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én mára nem vártam. Nem is jön meg. Viszont az előzőleg leírt tünetek megvannak, tegnap pedig a vacsit is viszont láttam. Ma negativ lett a teszt. Hát nem tudom van-e még remény. szerintetek? Katus
2016. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!