Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen el sem tudom hinni...

Egyszerűen el sem tudom hinni hogy nemsokára itt lesz a babám, ti is így voltatok? Olyan hihetetlen izgalmas várakozás ez nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek :-) Olyan hihetetlen, hogy hamarosan újra babázhatok! Alig várom!
2013. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én meg elsőre, és olyan hihetetlen hogy nemsokára szülni fogok, úgy várom már , el se hiszem h ez a kis mocorgó a pocimból hogy fog ki jönni... :-))))
2013. szept. 8. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:

:-)én is így vagyok vele! Már csak 17 nap a kiírt időpontig, de elég sanszos, hogy 1 héttel kb előbb érkezik:-)

Nagyon izgulunk, és nagyooon várjuk már:-)


Neked mennyi van még kiírtig?:-)

2013. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
20ra vagyok kiírva...:-) sokat jóslozom de ez nem jelent semmit sajnos , de hátha a frontra lesz valami. Még csak most volt két csíkos a tesztem.....
2013. szept. 8. 15:34
 5/15 A kérdező kommentje:
mármint h most volt két csíkos úgy értem gyorsan elrepült az idő, pedig néha nagyon lassúnak éreztem
2013. szept. 8. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 3 hónapos, de még sokszor most is olyan hihetetlen, hogy itt van köztünk :)
2013. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De jó neked! Én még csak 17 hetes vagyok :) Tudom, hogy jobb még benn neki odabenn és remélem kihúzom a 40. hétig, de már szeretném a kezembe is tartani őt :)Ha minden igaz, Valentin napi baba lesz, szóval van még időnk :)Jó babázást neked!
2013. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csodálatos ez az egész, utolsó hidd el gyorsan eltelik ám az egész terhesség:-) Gratulálok mindenkinek
2013. szept. 8. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:

En sem hiszem el:) Sokszor szoktam elgondolni, hogy hogyan fer el a pocakomban?! -Pici pocim van:)) Alig varom, hogy kibujjon-remelem jovoheten mar megerkezik hozzank a kisfiunk:)

Egyebkent 22re vagyok kiirva.


Kitartast nekunk!!!!!

2013. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon várom már hogy megpillantsam a pici lányom!Nagyon nehèz ès idegesítő már ez a várakozás számomra.Már tulhordom,hisz 4 napja megkellett volna szülessen.De várok....hisz mást úgy se tehetek.
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!