Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy korai még, de van...

Tudom, hogy korai még, de van remény? (tesztek)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon régóta majdnem 7 éve próbálkozunk múlt évben volt egy vetélésem azóta kiderültek a gondok és kezelve vagyok és nagyon szépen javultam :)


Mondhatni tesztfüggő vagyok, de nemvárt előtt soha nem volt még halvány csíkom se. Most furán éreztem a hasfájást és megszédültem ebéd után, ezért teszteltem tegnap.

Tüneteim: Mellfeszülés változó valamikor pár percig nagyon fáj mintha kiakarna gyulladni máskor csak feszít és kényelmet a melltartó vaan amikro egy darabig mintha smemi baja nem lenne.

Hasam méhem körül fáj mintha izomláza lenne, vagy mintha puffadnék (ellenben nem puffadás) ilyen feszülő érzés. Nem mensis görcs, bár mindjárt megjön érzésem is van.

Néha kicsit émelygek, és sokszor rámtör az álmosság. Ezek mind mind lehetnek pms tünetek is , nekem csak a mellfájás meg a mensis görcs szokott jelentkezni, néha az erős puffadás. Szédelgés émelygés egyébként soha.

Ma viszont már mensi előtti folyásom van kicsit vizes. Ezért aggódom, hogy csak elindult valami és végül mégse lesz belőle semmi :S

12. dpo-on vagyok vasárnapra nem várom, így tudom az, hogy most halvány az nem mérvadó.


Kérdésem kinek volt hasonlóan mensi előtt 2-3 nappal nagyon halvány pozija amit mindenki lát és mikor lett látványosabb? 5Különböző tesztet végeztem és mindegyiken van második csík, halványak ezért a fotó kedvéért kettőt szétszedtem, mert visszaverődik a fény a kis ablakáról és nem látszik.


Élőben mindegyik látszik, színes és 2 percen belül kijött mind.


Ennyi teszt ellenére lehet, hogy mégse lesz belőle baba?


Ti látjátok a halványkákat?

Párom és barátnőm no meg én látjuk élőbe, tehát mondhatni határozott pozik.


Köszönöm.


Ezek készültek tegnap 17-én 11dpo: délután

[link]

[link]


Ezek ma 18-án 12.dpo (Reggel, délelőtt és délután)

[link]

[link]

[link]



2016. nov. 18. 16:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk a 12. héten, minden eredményünk negatív :) 56-mm-es picuri :D 80%-ot tippeltek, hogy fiú :)


Gondoltam legyen kerek a story :D

2017. jan. 18. 20:34
 42/51 anonim ***** válasza:
Köszi, jó volt olvasni! Jó egészséget kívánok Nektek! Gratulálok!
2017. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, sok boldogságot!
2017. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Gondoltam írok :) 31 hetesek vagyunk és picifiú lakik idebenn :) Aránylag tünetmentes terhesség van eddig mögöttem, szóval szerencsésnek érzem magam. Júli 29. a kiírt időpont! Pici halványka csíkokból már 2 kilós nagy legény ficánkol a hasamban :D Teljesen hihetetlen :)


Aki még babára vár annak sok sikert!


Szép napot!

2017. jún. 2. 09:39
 45/51 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper hír, csak így tovább, sok boldogságot!
2017. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Végül 40+5-nél befektettek a kórházba és másnap indítottak. 12 óra vajúdás után császár lett a vége. Okok: zavaros magzatvíz, másfél zacskó infúzió után is csak szűk 2 ujjnyira tágultam, baba szívhangja már elég sokszor leesett, nagy baba és első szülés.


4160g 55cm-es csodaszép csodaszép kisfiam, ma már lassan fél éves és imádjuk :) El se hiszem, hogy az a pár halvány csík végül idáig juttatott minket :)


Azt hiszem így kerek a story :)

2018. jan. 22. 09:40
 47/51 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek! 😄🙏🏼☘
2018. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ugy örülök, mikor valaki befejezi sztorit :) bar mar ezer eve, de gratulalok :D gondolom mar rosszcsont fiad :D
2020. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó :) Mivel ezek a kérdések nagy átlagban itt maradnak örökre (nyilván törölhetném is), úgy gondolom sokszor tanulságos lehet a végkimenetel :)


Köszönöm a gratulációt, lassan 3 éves lesz, sose hittem az idősebbeknek, hogy majd, ha lesz gyerekem megtudom, hogy rohan az idő.... már értem, sajnos tényleg rohan :D Szeptemberben már ovit kezdi a kis halvány csíkocskánk :D


Lassan kistestvért szeretnénk, remélhetőleg rá nem kell majd olyan sokat várni :D



UI.: Mindenkinek aki erre téved, kívánom, hogy mihamarabb meglegyen a kis csodátok! Sose adjátok fel :)

2020. jún. 3. 11:02
 50/51 A kérdező kommentje:

Már lehet a kép nem is látszik a tesztekről, ha valakit érdeklen :)


[link]

2020. jún. 3. 11:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!