Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy korai még, de van...

Tudom, hogy korai még, de van remény? (tesztek)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon régóta majdnem 7 éve próbálkozunk múlt évben volt egy vetélésem azóta kiderültek a gondok és kezelve vagyok és nagyon szépen javultam :)


Mondhatni tesztfüggő vagyok, de nemvárt előtt soha nem volt még halvány csíkom se. Most furán éreztem a hasfájást és megszédültem ebéd után, ezért teszteltem tegnap.

Tüneteim: Mellfeszülés változó valamikor pár percig nagyon fáj mintha kiakarna gyulladni máskor csak feszít és kényelmet a melltartó vaan amikro egy darabig mintha smemi baja nem lenne.

Hasam méhem körül fáj mintha izomláza lenne, vagy mintha puffadnék (ellenben nem puffadás) ilyen feszülő érzés. Nem mensis görcs, bár mindjárt megjön érzésem is van.

Néha kicsit émelygek, és sokszor rámtör az álmosság. Ezek mind mind lehetnek pms tünetek is , nekem csak a mellfájás meg a mensis görcs szokott jelentkezni, néha az erős puffadás. Szédelgés émelygés egyébként soha.

Ma viszont már mensi előtti folyásom van kicsit vizes. Ezért aggódom, hogy csak elindult valami és végül mégse lesz belőle semmi :S

12. dpo-on vagyok vasárnapra nem várom, így tudom az, hogy most halvány az nem mérvadó.


Kérdésem kinek volt hasonlóan mensi előtt 2-3 nappal nagyon halvány pozija amit mindenki lát és mikor lett látványosabb? 5Különböző tesztet végeztem és mindegyiken van második csík, halványak ezért a fotó kedvéért kettőt szétszedtem, mert visszaverődik a fény a kis ablakáról és nem látszik.


Élőben mindegyik látszik, színes és 2 percen belül kijött mind.


Ennyi teszt ellenére lehet, hogy mégse lesz belőle baba?


Ti látjátok a halványkákat?

Párom és barátnőm no meg én látjuk élőbe, tehát mondhatni határozott pozik.


Köszönöm.


Ezek készültek tegnap 17-én 11dpo: délután

[link]

[link]


Ezek ma 18-án 12.dpo (Reggel, délelőtt és délután)

[link]

[link]

[link]



2016. nov. 18. 16:49
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány volt mensi előtt két nappal, pedig, már utóbb kiderült, kb a 7 cn-on fogant a baba.

A mensi napján erős barnázás kezdődött, azt hittem, megjön.

Most 24 hetes.

Én is vetélés után voltam.

Nagyon szurkolok neked!

2016. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Ott van a 2 ik csikocska😀😀ès rozsaszin.Gratulálok
2016. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt 5 nappal már halvány pozitív volt a tesztem, igaz, 10-es erősségűt használtam. Majd egy héttel később teszteltem újra, és az már rendesen pozitív lett, ráadásul az már 25-ös erősségű teszt volt. Úgyhogy abszolút nincs kizárva, hogy az esedékes menstruáció előtt már napokkal pozitív legyen a teszt. Ráadásul nekem is minden menstruációs tünetem megvolt, aztán mégis baba lett belőle :-) Drukkolok!
2016. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Jó reggelt. Ne szúrjatok le érte, de igen két tesztet is csináltam két külön időben... (tesztfüggő vagyok tudom pénz meg minden, de ha erről van szó nem sajnálom a pénzt)


Szóval reggel fél5-kor egy intimed teszt szintén időn belül halványka, tegnap délutáni hoz képest egy hangyányit erősödött ellenben mint a délutáni órákkal későbbre már kifakult... de mint tudjuk 10 per és fél óra után amúgy se szabad nézni, és sajnos ez egy fura teszt. Hőm 37ről 36,9re ment (bár egy órával később szoktam mérni)


Vissza feküdtem, 3 óra alvás után 37,4 lett a hőm bár ezt nem veszem számításba, de soha nem volt még visszaalvá utáni hőmérésnél ennyi eltérés.. Na de ez csak érdekesség.

Nem hagyott nyugodni még egy tesztet megcsináltam második pisiből.. x-epil ami a halálom, mert az mutatja ki tán a legkésőbb a pozit. Na de időn belül ezen is volt egy haloványka.... Tegnap reggeli x-epilen meg úgy kellett keresni. Így összevetve egy nagyon picit erősödött, de még mindig olyan halvány, hogy alig lehet lefotózni ... engem aggaszt, hogy holnap kéne megjönnie és még mindig ilyen bizonytalan és 3 nap alatt nem erősödött szinte... Nem tudom elképzelni, hogy hétfőn erősebbet fogok tesztelni :S (Holnap nem tesztelek, mert már csak egy tesztem van)


Bánom kicsit, hogy teszteltem ennyivel hamarabb, de csak a fura hasfájás volt az oka.... Na mindegy lassan kiderül, de ha nem erősödik akkor vagy az a ritka ciszta okozza, vagy simán nem akart megmaradni a babóca :S


Próbáltam képet csinálni, élőben szépen látszik, lefotózni nehéz így az egyiket besötétítettem kicsit.

Bár gondolom monitorfüggő is kinél hogy látszik.


Jaj egyébként vicces egy teszt, mert ott maradt egy másik teszt egy része, mert rosszul vágták le róla XD Bár ettől függetlenül működik.


Szóval továbbra is halvány:S


Szép hétvégét mindenkinek!

2016. nov. 19. 08:11
 15/51 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradt..


[link]

[link]

2016. nov. 19. 08:11
 16/51 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni,és 2 nap múlva tesztelni!De ugyanezekkel!Azt mondják a teszt nem mennyiséget mér,de azért inkább erősödnie kell,persze 1 napos különbségekkel nem feltétlenül!Ha még egy hétig ilyen,akkor érdemes orvoshoz menni,hogy megállapítsa méhen belül van-e! Másrészt mivel még nem maradt el,bármi lehet sajnos... Kitartást! Drukkolok!
2016. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, két nap múlva kiderül.
2016. nov. 19. 08:57
 18/51 anonim ***** válasza:
De éppen ezért mondják, hogy nem érdemes nemvárt előtt tesztelni. A csík max nagyon halvány aztán mégis izgulsz, hogy ne jöjjön meg. Ezt nem kötekedésből írom, csak úgy látom neked csalódás az extra halvány csík. Naponta eleve azért felesleges tesztelni, mert a HCG 2 naponta duplázódik és eleinte alacsony a szintje, az emelkedés is picike. Erősödik a teszted ha az x epilen most jobban látszik, próbálj megnyugodni és tényleg, ilyen korán erősebb tesztet felesleges várni!
2016. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, igazad van és nem érzem kötekedésnek :)


Igyekszem most már türelmes lenni, mást úgy sem tehetek.

Hétfőn megyek vérvételre progit és hcg-t nézetni, délután megírom az eredményt. Talán az eldönti a helyzetet, főleg, ha addig nem jön meg.

2016. nov. 19. 09:08
 20/51 anonim ***** válasza:
Szerintem van baba. Ezert is szaladnek most a helyedben orvoshoz.. mert nehogy megegyszer elvetelj.:)
2016. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!