Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Életmódváltás, fogyás, a...

Életmódváltás, fogyás, a terhesség tervezésekor ugye nem jelent gondot?

Figyelt kérdés
177 cm-hez 76 kg társul, derekam köré rakódott, nem érzem jól magam. Szeretném ha lemenne 5-10 kg még a terhesség előtt. Ha átállok egészségesebb étkezésre (kevesebb liszt és cukor, kevés vacsora) és heti 2-3 mozgásra, az árthat a magzatnak ha esetleg közben összejön a baba? Terhesvitamint már szedek egy ideje, nem drasztikus diétára gondolok, hanem pl.: krumpli helyett több saláta, soványabb húsok, több gyümölcs, zöldség, kevesebb péksüti.
2016. nov. 28. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért jelentene gondot?

Helyes ha odafigyelsz magadra, függetlenül a terhességtől.


Ha a ciklusod rendben van amúgy, akkor ugyanannyi esélyed van teherbe esni, mint egyébként.

2016. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az embriónak semmi szüksége se fehér lisztre, se fehér cukorra. A mozgás is csak javít mindenen. Amit írsz, az tökéletes a babának is. Én 40 kilót fogytam teherbeesés előtt, máshogy nem is sikerült volna. 10 hónapos a kisfiam, most is annyi kg vagyok, mint teherbeesés előtt közvetlenül, igyekszem nagyon megtartani ezt a súlyt. :)
2016. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy árt a gyereknek, ha ez megnyugtat, én most vagyok 10 hetes terhes és az állandó hányástól, már 6 kg-t fogytam, most 56 kg vagyok 170 cm. És ez sem árt állítólag a magzatnak, pedig nem tudok sok tápanyagot bevinni, a magzat a raktáraidbol is tud táplálkozni. Durva fogyókúrát ne csinálj, az rgészságes táplálkozás csak jót tesz neki is, neked is.
2016. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, növeli az esélyeidet is a teherbeesésre! Tartsd magad az elhatározásodhoz és meglátod hamarosan érkezik a kicsi is!
2016. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 évig nem jött a baba, majd úgy gondoltam váltok, semmi fehér liszt cukor, semmi fehér rizs. bevezettem az életembe zöldséget. meg már elkezeztem d vitamint szedni, erősíti a méhfalat.és tornázni is elkezdtem, és 1 év alatt 13 kilót fogytam. rögtön teherbe is estem. :) terhességem alatt tovább tartom a nézeteimet, és nem is híztam rengeteget terhesség alatt, cukrom is idáig rendben van.
2016. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!