Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Elrontanátok" mások életét...

"Elrontanátok" mások életét csak, hogy megszűnjön a saját szenvedésetek?

Figyelt kérdés
Lehet aljasság, szemétség de én ezt már nem bírom. Lényeg, hogy bekerültem egy közegbe ahonnan kb csak úgy szabadulhatnék ki ha teherbe ejteném magam. Amúgy is vágyok már egy kisbabára de nem jönne jókor. Anyagiak megvannak, szerető családba kerülne, csak akkor lenne hatalmas balhé ha megtudná a nagy család... 19/N
2016. dec. 21. 19:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
He? O.o
2016. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Talán kva vagy a kocsisoron és a stri. id csak így enged el?


El se tudom képzelni, hogy mi lehet az a helyzet, amiből egy terhesség húz ki.

2016. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem k.vasag de mindegy is egyfajta kozosseg lelki testi terrorja (nem nemi) amibol mashogy nem nagyon tudok kilepni. De mindegy hagyjuk...
2016. dec. 21. 21:15
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
NORMÁLIS ember nem kerül ilyen helyzetbe. Van szabad akaratod, bárhol bármikor mondhatsz NEM-et. Ha valami illegális, tegyél feljelentést. Ha pusztán egy rossz munkahely, akkor mondjál fel. Egyébként meg le kell lépni.
2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Szektatag vagy? Vagy prosti? Mást nem tudok elképzelni...
2016. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Rabszolga vagy? En sem tudom mar elkepzelni, hogy mi lehet ez mogott! Nem is ertem!! Mi az, hogy nem tudsz szabadulni? El kell menni a rendorsegre, kerni segitseget vagy akarmi!!! Nem itt a gyakoring olyat kerdezni amire senki se tud ertelmesen valaszolni, mert szinte nulla az info!

Azt se tudom elkepzleni, hogy anyukad sem tud kiemelni abbol a kozegbol? Hat tudod, ha az en lanyom lenne bajban, tuzon-vizen, foggal-korommel, eletemmel-halalommal is segitenek rajta!

2016. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Egy gyerek nem arra valo hogy megoldja az anyja gondjait.

Ne használj egy àrtatlan embert a zürös dolgaidhoz.

2016. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Nehogymár ne tudj egyszerűen felállni es otthagyni azt a bizonyos szupertitkos problémádat!!
2016. dec. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad már ezt a titokzatoskodást meg a süketelést hogy nem írhatod ki! Ha tényleg félnél valamitől még ennyit sem írtál volna, egyáltalán semmit! Játszod itt a nagy halált.. vagy beszélsz érthetően és konkretizálod a problémát hogy segíteni tudjunk vagy oldd meg! Bár szerintem te szimplán csak szeretsz szerepelni.
2016. dec. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

Mit nem lehet ezen érteni?! Van két munkanélküli nő, akinek semmi bevétele, mióta a kérdező se tanul, és nem jár utána a családi meg a gyerektartás.


A kérdező és az anyja kifundálták, hogy ha szülne a pasijának egy gyereket, akkor kapna a gyerek után gyest, csp-t, és némi gyerektartást, vagyis három éven át lenne fix 60 ezer körüli bevételük, utána meg kb. 35-40 ezer a következő 18 évben. Tádámm, megszűnt a szenvedés, van pénz cigire!

Hogy a gyereknek miből lesz kajája vagy ruhája, az nem érdekes: ő az a más, akinek elrontják az életét, illetve a kérdező pasija, aki határozottan közölte, hogy ő nem akar gyereket. (Vagy legalábbis nem tőle.)


Ez az a nagy titok, amit nem lehet leírni nyíltan, csak kerülgetni a forró kását. Nem kell ehhez hétpróbás nyomozónak lenni, hogy rájöjjön az ember.



Kérdező: a szenvedésed majd csak akkor kezdődik igazán, ha rájössz, mennyibe kerül egy gyerek, mennyi felelősséggel, munkával jár. Vagy éppen arra, hogy mekkora szégyen, ha elveszik tőled a gyereked, és állami gondozásba kerül, mert csak a lábad tudtad szétdobni, de felnevelni már képtelen vagy.

Örök életedre meg leszel bélyegezve egy felelőtlen gyerekvállalással, és a kutyának nem fogsz kelleni nyomorgó, egyedülálló anyaként, egy problémás gyerekkel!

2016. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!