Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Elrontanátok" mások életét...

"Elrontanátok" mások életét csak, hogy megszűnjön a saját szenvedésetek?

Figyelt kérdés
Lehet aljasság, szemétség de én ezt már nem bírom. Lényeg, hogy bekerültem egy közegbe ahonnan kb csak úgy szabadulhatnék ki ha teherbe ejteném magam. Amúgy is vágyok már egy kisbabára de nem jönne jókor. Anyagiak megvannak, szerető családba kerülne, csak akkor lenne hatalmas balhé ha megtudná a nagy család... 19/N
2016. dec. 21. 19:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Kérdésemben megemlítettem, hogy megvannak az anyagiak..
2016. dec. 22. 08:02
 22/23 anonim ***** válasza:
92%

Lényegtelen mit írsz, amíg nem írsz normálisan, érthetően. Ez nem barkóbaoldal.


Ami tény, hogy éretlen vagy, gyerekes, korai egy gyerek olyannak, aki a saját problémái megoldására akarja használni a gyerekét.

2016. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
79%

Bármi is legyen a dolog, ami miatt a kérdező állítása szerint szenved, az biztos hogy nem az a megoldása ha szül egy gyereket. Azzal csak tetézné a gondokat, még sz*rabb helyzetbe kerülne, és szegény gyereknek se lenne jó egy ilyen anya és egy ilyen közeg.

Ha bajod van menj, költözz el, vállalj munkát stb.

2016. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!