Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a "pocakban"? Iszonyat halvány csikos tesztek!

Figyelt kérdés
26 napos ciklussal, 3nappal vagyok a nemvárt után. Iszonyat halvány pozitiv tesztem van, tüneteim nincsenek.

2016. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nekem nem nyitja meg a képet, de azért gratula! Vigyàzz rá! :) én gyengén, de barnàzok és görcsölgetek, de tesztet mem merek megint csinálni. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2016. dec. 31. 11:17
 12/36 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy ? Erősödött a teszted?

En voltam a pozi tesztes .

2017. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szia, igen erősödött, de még mindig haloványnak mondanám :(. Ma voltam orvosnál, főleg a barnázás meg a görcsök miatt. Kicsit aggódom, mert nagyon pici a petezsák (5mm) pedig ma volt 1hete, hogy késik :/ 1hónap múlva rendelt vissza a doki és avval búcsúzott, hogy "reméljük, hogy nem lesz semmi baj addig" vagy valami hasonló nem túl biztato szoveggel :( vélemény? Késői peteéréssel elképzelhető, hogy túl korán mentem még?
2017. jan. 2. 20:10
 14/36 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves kérdező ! Szorítok hogy minden rendben legyen! Ezert rossz ha koran kell dokihoz menni mert csak idegesitik az embert .Nekem volt tavaly egy missed ab mert üres volt a petezsak ! Nem muszály neked egy hónapot várni , 2 het múlva mar kell legyen szivhang , menj el es tisztazd hogy ha mar igy alakult ! Feleslegesen ne idegeskedj ! Ilyenkor még a petezsak mérete nem mérvadó mert a fogantatasnal egy két nap ide vagy oda nagyon nagy különbségeket okoz a méretekben ! Próbálj megnyugodni es pozitiv lenni ! Minden rendben lesz szerintem !

M.

2017. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Ja enyém volt az erős teszt amit belinkeltem ! De nekem előbb volt ovum is kicsit !missed ab óta egesz mások lettek a ciklusaim .25-26 napra állt be a mindig pontos 28 rol es ovu is mindig előbb van !

M.

2017. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztatast! Mindenkeppen elobb megyek mint 1honap! Csak a derekfajas es alhasfajdalom aggaszt most nagyon. Meg nemtudom mi lehet ez a vegbelkornyeki fajdalom amit a mehen kivuli terhessegnel emlitenek !? Jajj nem kellene tobbet ilyeneket olvassak! :(
2017. jan. 3. 13:29
 17/36 anonim ***** válasza:

Hat nem ! Ne idegeid ki magad feleslegesen ! Nagyon fajt nem várt után a derekam, es nekem a huvelybe es a gát irányába sugárzó nyilallasok voltak .Most mar nincs ! Elmúlt ! Neked is el fog ! Nyugodj meg mert az aggodalom csak meg több tunetet szül ! A baba növekedéséhez is nyugalom kell , meg neked is ! Kösd le magad olyan dolgokkal amik elvonják a figyelmed ! Nem lesz semmi baj meglátod ! Túl koran látott orvos es mint irtam ilyenkor nehéz valamit is kezdeni a méretekkel meg egyéb dolgokat mert nagyon sok a különbség egy két nap miatt is .épp hogy beágyazodás rendben lezajlott es idő kell a fejlődésnek!

M.

2017. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Koszonom ez most kicsit megnyugtatott! A halvány teszt sem jelezhet gondot szerinted? Amugy allo munkat vegzek, lehet azis rátesz egy lapattal :/
2017. jan. 3. 14:43
 19/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az is egyenfüggô hogy mikor van Annyi hcg hogy erôs legyen a teszt ! Gondolj arra hogy van akinek Igen sokat kell várni mire a teszt mutat egyáltalán valamit!

Nem hinnem hogy gondot jelent ! Es ne ellenőrizd napi szinten , csak két harom naponta! Ne idegeskedj feleslegesen ! Nem kell 😉

2017. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ja "M " voltam !
2017. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!