Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a "pocakban"? Iszonyat halvány csikos tesztek!

Figyelt kérdés
26 napos ciklussal, 3nappal vagyok a nemvárt után. Iszonyat halvány pozitiv tesztem van, tüneteim nincsenek.

2016. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

4es válaszoló vagyok.


Szépen növöget a picikéd :) Ilyenkor sajnos tényleg csak egy maszat. Első uh-képen csak sejtettem, hogy melyik szürkeség ő :D


Mi azóta megjártuk a 12. heti uh-t 80%, hogy fiú, és makk egészséges :) 10 hetesen le volt maradva és aggódtam nem lesz megfelelő a mérete a 12. heti uh-hoz.

30mm volt...persze beérte magát és 56mm-es nagylegény :)


Bocsi, hogy így ideoffoltam félig :D


Kitartás minden rendben és a 6 mm-es kis picuri hidd el gyorsan fog nőni :)

Vigyázz magatokra és csináld amit a doki mond :)


Jó pocakosodást :)


12hkm

2017. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 KTVerus válasza:
:) szuper! nagyon szorítok hogy minden oké maradjon! :)
2017. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam UH-n! A doki két petezsakot latott mostmar viszont az rgyik 29mm a masik csak 16mm magzati eletjelenseget nem latott!? Az uszokiba kaptam beutalot ha ott sem latnak szivmukodest akkor missed ab :((( nem akarok meg egy babat vagy kettot elvesziteni !:( de Istenre bizom mostmar tenyleg :( hat eddig ennyi az en torenetem csak azert irok mert enis sok tapasztalatot, storYt olvasok utt es idegesito ha valaki csak ugy eltunik... Es ha esetleg valaki tud valami biztatot aztis szivesen varom!!!
2017. jan. 27. 17:37
 34/36 KTVerus válasza:
Szurkolok! Ne idegeskedj, ha növekedet az csak jót jelent! meg már 2?! Egy kalappal! írj hogy mi a helyzet!
2017. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Igen mar kettot latott de egyikben sem latott semmit es azt mondta az hogy az egyik ennyivel kisebb (marmint a petezsak) az mar onmagaban nem jelent tul jot :( de en meg bizakodom! Azt mondjak az ikerterhessegek amugy is joval kisebbek. Hat nemtudom szerintem eletemben nem aggodtam ennyit, es egyik orvos sem tud semmi konkretat mondani ez a legbosszantobb :((! Jelentkezem amit tobbet tudok es koszonom a biztatast! Szep napot!
2017. jan. 29. 11:03
 36/36 A kérdező kommentje:
Az én történetem nem végződött jól. nem fejlődött a terhességem..csak két üres petezsákom maradt.hétfőn gemini missed ab.:( aki babás annak továbbra is boldog baba várást!
2017. febr. 1. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!