Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a "pocakban"? Iszonyat halvány csikos tesztek!

Figyelt kérdés
26 napos ciklussal, 3nappal vagyok a nemvárt után. Iszonyat halvány pozitiv tesztem van, tüneteim nincsenek.

2016. dec. 29. 13:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mi van veled kedves kérdező? Hogy vagy? M.
2017. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kedves M.! Tegnap sikerült elérnem a magánorvosom asszisztensét( aki egyébként szülésznö), jan. 17.-re kaptam időpontot, a barnázásom kb 2napja teljesen abba maradt, viszont a ma reggeli tesztem is ugyanolyan "erős"mint a 3nappal ezelőtti (ez kicsit aggaszt) de bízom benne, hogy minden jól alakul, szedem a vitaminokat illetve a derék és alhas fájdalom miatt az orvos utasitasara no spat :/ eddig ennyi történt, tehát aggódhatok tovább, bár probalok nem stresszelni végülis ugysem tudom befolyasolni bármi is legyen a vége! Köszönöm az érdeklődést!
2017. jan. 5. 12:25
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem a kezdetek kezdetén olyan alacsony a hcg hogy ha akkor a baba elmenne akkor a teszt teljesen negatív lenne 1-2 nap múlva !volt kémiai terhességem , nem várt napján pozi , nagyon enyhe vérzés utana , másnap pedig mar negatív teszt ! Ez miatt gondolom hogy ha látsz valamit a teszten az jo jel !

M

2017. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 KTVerus válasza:

én a második terhességemnél jártam hasonlóképpen. Terhess gyanús megállapítással kért a doki menjek vissza egy hónap múlva, rá két napra volt egy egyszeri vérzésem. Gondolhatod hogy paraszint az egekben skera kórház-nőgyógy osztály. Megvizsgáltak azt mondták minden rendben. 12.-hétig pihentessük az ágytornát és vitamint is kaptam meg valamit ha megint lenne vérzés.

És lám.... pici fiam nemrégen volt 1-éves és makk egészségesen született és az is maradt :) Ne aggódj előre!! Ha sikerült akkor Gratulálok!

2017. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Neked akkor nemis lattak semmit az UH-n? Nekem csak egy (joindulattal) 5mm petezsákot latott a doki de nem volt tul biztato ahogy beszelt :( de probalok pizutiv lenni. Gratulalok a babádhoz :)
2017. jan. 8. 12:36
 26/36 KTVerus válasza:
nekem is kb akkora petezsákot látott a doki amikor először mentem :) nyugodj meg! feküdj sokat ne emelj nehezet! és próbálj meg lazítani... ha tudsz... tudom hogy most vegyes érzéseid vannak, izgulsz és bizakodsz, de bárhogy is lesz nem tudod befolyásolni! Szorítok neked és várom a fejleményeket!
2017. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nyugodj meg ! Nem is kell még hogy több látszom az ultrahangon ilyen koran ! Van akinél nem is látszik semmi! Csak pozitívan !ott lesz a baba !én ma vagyok 5+ 4 , mivel semmi gond én meg nem voltam ! Nem is sietek ! 10 nap múlva megyek , akkor mar kell latszodnia valaminek! Nekem tavaly volt egy missed ab , ezert is aggódom ... de próbálok pozitiv maradni ! Te is legyel az ! Küzd az a baba es ott is marad ahol maradnia kell!!

M.

2017. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
hát sziasztok kedves válaszolók! Ma újabb UH-n voltam újabb gyenge barnázás miatt. fenyegető vetélést írt a doki a leletemre 9mm petezsák (tehát nőtt) viszont nem kevés ez a 9nappal ezelőtti 5mm-hez? :/ próbálok pihenni, bár muszáj dolgoznom, és közben valami kórságot beis nyeltem... írt fel a doki utrogestant aztán jövőhéten megyek a magán dokimhoz. Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!!! Nekemis volt missed ab.om nemis 1 sajnos:( ezért félek nagyon! Kedves M. várom majd a te beszámolód is hogy mi volt az orvosnál és hogyan vagytok a babyddel:)köszi a drukkot mindenkinek!
2017. jan. 11. 19:03
 29/36 KTVerus válasza:
Szurkolok! Ne idegeskedj! ha nőtt akkor nagyon is küzd!Írj hogy mit mondott a doki!
2017. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
sziasztok!2napja voltam a magándokimnál, 18mm petezsák (tehát 6nap alatt 9mm-t nőtt :) ) csak nagyon felnagyítva látta benne a kicsikémet a doki úgy jellemezte, hogy a képernyőn az a kis maszat lesz majd (CRL 6mm mért kb, de ezt csak az én kedvemért nézte egyenlőre) 3hét múlva hívott vissza remélem kűzd a kis maszatom, ja közbe 3napja megérkezett az egész napos hányinger :/// :)
2017. jan. 19. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!