Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel fordult már elő az,...

Valakivel fordult már elő az, hogy a nőgyógyász nem látta hüvely ultrahanggal a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék , a fent leirtakkal kapcsolatban. Utolsó menszeszem nov.26. volt. Dec.23.-án teszteltem ,negatív lett, mivel decemberbe kimaradt a menszesz kértem egy nőgyógyászi vizsgálatot Jan.3.-án az orvos nem talált semmi eltérőt, de a biztos eredmény érdekében vissza hivott hüvely ultrahangra Jan.6.-án és azt mondta nem lát terhességet max,ha 1-2napos a terhesség és hogy 2-3napon belül lesz peteérésem. Kértem előzőleg egy labor eredményt minimális gyulladás van a szervezetemben , azt mondta az orvos ez nem befolyásolja a teherbeesés esélyét. Ma a 25.napja,hogy késik a menszeszem és az 57.napja,hogy utoljára megjött a menszeszem. Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek ? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 21. 00:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De lehet hogy később fogant. Nekem a 30 napos ciklus 24. napján, tehát az embrió 10 nappal fiatalabb, mint menstruáció szerint kellene. Egy nappal korábban voltam, mint a kérdező, még nem látszott, akkor még túl fiatal volt a terhesség, hiába késett már több mint egy hete. Több, mint 3 hét késés után voltam megint, de méret alapján is csak 5-6 hetesek mérték, (szerintem inkább hat) tehát előtte két héttel nem volt mi látszódjon.

Kérdező, azóta csináltál még tesztet? Szerintem túl korán teszteltél. Uh-k voltál még?

2017. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!