Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem dohányzik mellettem,1...

A férjem dohányzik mellettem,10 hetes kismama vagyok. Félek, hogy árt a Babikánknak. A férjem szeretem, nem akarom megbántani, de engrm nagyon zavar. Mit tegyek? Azt mondja az előző kapcsolatban is dohányzott, mégsem lett. Baja a gyerekeknek.

Figyelt kérdés

#dohányzás #Kismama passzív dohányzás
2017. jan. 29. 19:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy ezt nekünk mondod, nem lesz jobb. Mi megértünk. De attól a füst marad.

7.

2017. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Egy nemdohányzóval egy légtérben dohányozni a bunkóság teteje, főleg, ha az egy kismama. A saját egészséget mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja, de nincs joga mással ezt tenni, főleg nem egy magzattal, aki sem tiltakozni, sem arrébb menni nem tud.

Ha sértődés, ha nem, ezt ne tűrd tovább! Nem is értem, eddig hogyan bírtad ezt elviselni.

Anyósom kb 50 éve dohányzik, senki más a családban. Otthon is, a saját otthonában csak a konyhában gyújt rá, nyitott ablak mellett. Ha én náluk vagyok, még úgy sem, ha a nappaliban vagyok, akkor sem.

Erre nem kérte senki. Csak tekintettel van rám, és a még nem született unokajara.

2017. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Zárt térben dohányozni undorító dolog, akár ott van vki, akár nem. Mondom ezt dohanyoskent.
2017. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezd már meg a kedves férjedtől, hogy ha meglesz a baba, akkor sem lesz hajlandó odakint cigizni? Mert ha nem, én bizony ott szedném a sátorfámat és egyedül nevelném a picit. Nem kockáztatnám a pici egészségét.Mondom ezt úgy hogy dohányzom, de még baba nélkül sem gyújtok rá a lakásban, ha pedig kiderülne hogy gyereket várok (nem tervezetten), azon nyomban letenném.

Ha azt mondja, hogy akkor majd kimegy, kezdhet már most kijárni, hogy szokja a "kis lelki világa", mert ahol a lakásban dohányoztak jó előre még a baba születése előtt kell egy tisztasági festés és minél több szellőztetés, hogy valamennyire el lehessen tüntetni a szagokat. A bútorokból nem lehet eltüntetni, de remélhetőleg mérséklődik.

2017. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sajnos veszekedés lett belőle... Szeretem a férjem, de azt mondta elkényeztetett vagyok, ilyen hárpia feleséget, mint én, még nem látott, inkább kimegy külföldre, de ezt a kényeskedést nem viseli el. Nem tudom ennek mi lesz a vége...
2017. jan. 29. 21:20
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

Csak gratulálni tudok a választásodhoz! Igazi,példamutató,mintapaát sikerült kihalásznod! Ne haragudj,de ezt a csávót te választottad ezekkel a paraméterekkel! Ugye,nem gondoltad,hogy ha eddig szrt a fejedre,majd most,hogy teherbe vágott foglalkozik veled??

Úgyhogy ne sírjon a szád,ha eddig tűrted,most már mindegy!

2017. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igaz, kedves utolsó; én választottam. Köszi mindenkinek, aki hozzászólt.
2017. jan. 29. 22:06
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérd meg az orvosodat, hogy magyarázza el a fèrjednek miért veszélyes a passzív dohányzás a babára nézve.
2017. jan. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
Figyu,a párom,mikor megismert és belémszeretett,magától letette a cigit,mert tudta,hogy én nem szeretem.Ha lesz babánk,terhesen végképp nem akarnám érezni a cigifüstöt,mert így is rosszul vagyok tőle,nemhogy kismamaként.Az exem is kérés nékül letette.Szerintem,ha már a párodat az nem érdekli,hogy neked mi a jó,legalább a babátokra tekintettel lehetne.Durva szavak,de én biztos nem szülnék gyereket egy dohányosnak,mert aztán a kicsi is azt látja az apjától,hogy a cigi jó dolog és ugyebár a gyerekeknek a szüleik követendő példák...
2017. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
ilyen igénytelen emberrel nem is élnék együtt, már úgyis beitta magát a szag a falakba, bútorba..stb...gusztustalan
2017. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!