Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem dohányzik mellettem,1...

A férjem dohányzik mellettem,10 hetes kismama vagyok. Félek, hogy árt a Babikánknak. A férjem szeretem, nem akarom megbántani, de engrm nagyon zavar. Mit tegyek? Azt mondja az előző kapcsolatban is dohányzott, mégsem lett. Baja a gyerekeknek.

Figyelt kérdés

#dohányzás #Kismama passzív dohányzás
2017. jan. 29. 19:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a típust, ők olyan buták, hogy ha nem menne magától a levegővétel, akkor megfulladna mind.

Kérdező, nagyon sajnálom, hogy ennyire buta és ostoba emberrel kell éljél. Mit szeretsz benne ennyire?

2017. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 VeDi84 ***** válasza:
100%

Tényleg nem vagyunk egyformák, szerencsére!

Az én férjem is dohányzik (napi 1 doboz), de még csak meg sem fordul a fejében, hogy a lakásban dohányozzon. Pedig csak ketten vagyunk.

2017. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 wadgulya ***** válasza:
100%

ne haragudj, kérdező, de egy ilyen tuskón nincs mit sajnálni, ha elmegy.!


nehogy visszatartsd!!

2017. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is dohányzik, mondjuk lakásban soha, maximum autóban. De mióta babát várunk, nagyon figyel arra, hogy még a közelemben se cigarettázzon és kicsit kevesebbet is gyújt rá. Szerintem egy gondoskodó és figyelmes ember nem viselkedik így. Próbálj vele beszélni, hogy legalább menjen ki az udvarra/erkélyre és ne a lakásban mérgezzen téged!
2017. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!