Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok (tabletta)?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem bevenni a tablettát két napig.. szóval csütörtökön vettem be du. 5 körül. Péntek kimaradt. Szombat kimaradt. Szombaton este együtt voltam a barátommal.. és ma, vasárnap vettem be a 3 tablettát egyszerre. Pont a 21 nap felénél járok.
2017. jan. 29. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elolvastad a használati utasítást? Mert akkor tudnád hogy nem vagy védett, feleslegesen vetted be.
2017. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a használati utasítás írta, hogyha elfelejtem, vegyem be mindet egyszerre. Oké, régen olvastam már.. de azért érdekelne, hátha járt már valaki így, mi lett a következménye. Tisztában vagyok vele, hogy ez rám nem biztosíték, na de mégis.. erre való az oldal, hogy kérdezzünk.
2017. jan. 29. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja megmondani hogy terhes lehetsz-e vagy sem. Csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva addigra kiderül.
2017. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak 1 nap kimaradásnál lehet azt, h utána a 2-t beveszed egyszerre (bár az első héten ez sem megoldás).
2017. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére a 2. hétben vagyok, amikor ugye a legkevesebb az esélye..
2017. jan. 29. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszerre 3 tablettát vettél be??

Még jó, hogy nem nőtt harmadik szemed!

Nem tudom milyen használati utasítást olvastál, de tuti nem írtak olyat, ha 2 napig nem veszed be, akkor egyszerre 3-at vegyél. Ha kimarad, kimarad, de ezért nem kell minden kimaradtat bepótolni.

Amúgy meg ha ilyen feledékeny, a tablettán és az óvszeren kívül annyiféle fogamzásgátlás van már, válassz olyat, ami neked megfelelő, és akkor izgulnod sem kell.

Ha már a 2. héten elfelejted bevenni, akkor mi lesz később? Barátod helyében nem bíznék meg benned.

Mért nem mondtad meg neki, hogy nem vetted be, gyors vesztek óvszert, vagy ha nincs lehetőség, orálisan kielégítitek egymást és kész.

2017. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon nem érted, miről van szó... a 3 hetes tabletta ciklusból ez a 2 hét. Több éve szedem amúgy. Még sosem felejtettem el (illetve talán egyszer, de akkor is másnap korán eszembe jutott) ezért is félek annyira.

Nyilván ha eszemben van, hogy nem vettem be, akkor nem szexelek... de elfelejettem, hogy nem vettem be, ezért feküdtem le vele.

2017. jan. 29. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha több éve szeded, nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe ess. Velem is többször előfordult, rohantam is nőgyógyászhoz, azt mondta előbb jutok fel a Holdra, mint hogy ilyentől teherbe essek.
2017. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy? 2 nap alatt pedig elvileg bőven kimegy a hatása és megvan rá az esély ugyanúgy.. nem?
2017. jan. 30. 14:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki rendszeres tabletta szedés után akar gyereket, van olyan, hogy hónapokat is várni kell az eredményes megtermékenyítésre, mert akkorra ürül ki teljesen a szervezetből.
2017. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!