Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátlót szedek és...

Ha fogamzásgátlót szedek és belémélvez a párom akkor kizárt azért a terhesség?

Figyelt kérdés
Normálisan szedem(nem hagyok ki, nincs hasmenésem se meg semmi) Én mindig megengedem neki, hogy bennem menjen el. Erre barátnőm azt mondja ne csodálkozzak majd ha terhes leszek. 5 hónapja szedem, eddig nen volt gond:)
2017. febr. 4. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

0,1% esély van a terhességre, ez gyakorlatilag nulla.

(Arra is figyelj, hogy bizonyos gyógyszerek és gyógyteák is befolyásolják a hatását, mindig olvasd el mindennek a betegtájékoztatóját, akkor nem lesz baj.)

2017. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd mit gondol, mire való a fogamzásgátló?
2017. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy szeded ahogy kell akkor nem leszel terhes.es vigyazz ha antibiotikimot szedsz mert akkor viszont védekezzetek. Csak azután lettem terhes miután abbahagytam a szedését mert babát akartunk.
2017. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a barátnőd ezt ugyan honnan vette. 7évig szedtem fogamzásgátlót, soha nem lettem terhes, csak miután abba hagytam.

Akkor mégis minek kellene szedni?

2017. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták! Ha betartod a tájékoztatón írtakat, nem lehetsz terhes.

10 évig szedtem gond nélkül. Mikor babát akartunk abbahagytam, a 3 hónapban sikerült teherbe esnem.

Most már megint szedem lassan 2 éve. Semmi probléma nincs.

2017. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig szedtem és nem volt gond. Persze kivételek vannak...
2017. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd azert kérdezd meg a barátnődet hogy szerinte mire való a fogamzásgátlót... Neem influenzara😂 a fogamzásgátló hormon hatású készítmény amely megakadályozza a fogamzast ahogy a nevében is benne van. Ahogy az ovszernel ugy itt is van egy minimális esély, de szerintem az akkor fordul elő ha egy masik gyógyszer pl antibiotikum bekavar vagy nem megfelelően történik az alkalmazása(pl elfelejted bevenni) egesz nyugodtan bujjatok ossze a pároddal nem leszel terhes, de arra valóban Figyelj hogy óvszer legyen azert a fiókban.. Ha véletlenül antibiotikumot kezdenél szedni. Barátnőd meg olvasson kicsit a témában 😆
2017. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak fogamzásgátló tabletta mellett fogant babák is.
2017. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze h vannak!!!

Mert " rosszul" szedték a bogyót!

De senki nem fogja bevalla i h " jah hülye vagyok"

Kényelmesebb, és kevésbé megalázó ráfogni h " én jól szedtem, nrm értem mi történt"

2017. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!