Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, és kíváncsiságból kipróbáltam az ovumikroszkópot ma reggel felkelés után rögtön nyállal. Tiszta páfrányt láttam, de hisz ez csak peteéréskor van nem? Mit jelent a páfrány?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 11:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

iwiw-en vagy?? Ott is tudunk beszélni!! Jaaaj drága,ne legyél elkenődve,hiszen megigérted...én is megfogadtam hogy nem nézek több ovu tesztet....eddig birtam... :) Félek hogy lecsúszunk róla,és ha megint megjön akkor magamat hibáztatnám hogy biztos most össze jött volna ha tesztelgetek.Elkéne mennem orvoshoz nekem..1 éve volt egy laporoszkopiám,mert folyamatosan fájt a hasam,és az orvos endometriosis-ra gyanakodott,de nem az volt...viszont pé-kor sosincs tojásfehérjés valami,és attól tartok hogy nem reped meg a tüszőm.

Fel a fejjel!!!

Ada.

2008. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
szia megadom az email vimemet de rajta vagyok az iwiwen a nevem:bencsikné vallyon valentina. email címem: letti85@citromail.hu
2008. okt. 16. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!