Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, és kíváncsiságból kipróbáltam az ovumikroszkópot ma reggel felkelés után rögtön nyállal. Tiszta páfrányt láttam, de hisz ez csak peteéréskor van nem? Mit jelent a páfrány?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 11:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ja és a mikroszkópot valszínű kihajítom a kukába ...
2008. okt. 11. 13:11
 12/22 anonim ***** válasza:

ha barnázol és semmi pirosabb nem jön az még akármi is lehet! én mondtam hogy nem megbízható ez a páfrányvadászat...mivel egy esetleges fogíny betegség vagy rossz fog is rossz eredményt mutat! Nagyon remélem hogy a barnázás marad és nem lesz belőle mensi!! Gondolok rád és hétfőn telepatikusan 2 csíkra fogok koncentrálni,hamár nekem nincs bébi,akkor szorítok neked! :)

Ada.

2008. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm annyira drága vagy minden féle képpen írok hogy mi a helyzet, jól esik ez a kis dumcsi!!!
2008. okt. 11. 20:28
 14/22 A kérdező kommentje:
és ne keseredj el ha megjön én sem fogok igérem!!! ami tuti. már mint, hogy megjön, annyira érzem.
2008. okt. 11. 20:30
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem este barnázás volt...reggel meg erős piros... :(

Pedig ovu tesztet is használok,és még sincs meg a várt eredmény.. :(

Szorítok Neked nagyon! Én meg vígasztalom magam azzal,hogy új hónap,új remények....bár már ezt mondogatom magamnak jó pár hónapja.

Ada.

2008. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ada a reményt soha ne add fel nekem még mindíg semmi, de ha holnap megjön ez volt az utolsó, hogy számolgattam, mert még egy ilyen pár napot nem akarok nem kívánom senkinek amin lelkileg keresztül mentem és még nincs vége... a barna még mindíg megvan de görcs nincs egy pici se ne is legyen!!!!! én is drukkolok magamnak és tudom bármi is lessz túl kell élnem...
2008. okt. 12. 17:52
 17/22 anonim ***** válasza:

Mikor tesztelsz??? Annyira kiváncsi vagyok! Már késik vagy 4 napot igaz?? Szerintem baba van :) Mennyire barnázol??? Az elvileg nem baj,mert a szervezet emlékszik a mensire,csak ne pirosodjon be!!! Annyira szurkolók!!! Ha tesztelsz,írd ám meg aztán majd mondok valamit de addig nem merem leírni nehogy elkiabáljam!! :)

Pusza! Ada.

2008. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia drága. most jöttem a dokitól és nem kaptam beutalót vérvizsgálatra, a háziorvosnál voltam. nembaj, van egy délutáni -tesztem de ezen kívül semmi. csak mellfeszülés barnázgatás, és semmi más. nem tudom lehet feladom a reményt hisz annál rosszabbbbbb ha csalódni fogok, ha jól számolom 5 napja barnázgatok meddig fog ez tartani, ha...? nem tehetek mást csak várok türelmesen. tegnap este azt álmodtam, hogy erős3at teszteltem de az álmom nem vált be. minden este úgy fekszem le, hogy megkérem az isten tegyen boldoggá engem, remélem meghallgat. írhatsz privit is!!!! puszz
2008. okt. 13. 13:47
 19/22 anonim ***** válasza:

Pusza!

Irtam privit....ezekszerint nem kaptad meg?? :((

Mi ujsi???


Ada.

2008. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát sajna semmi jóval nem szolgálhatok ugyanis ma delőtt megjött de úgy hogy ... nagyon kivagyok lelkileg, hiába csak emberből vagyok én is, tudom megigértem de egyszerűen csak potyogtak a könnyeim, nem kaptam privit, de most megfogadom, hogy soha többet nem nézem hogy mikor kell együtt lenni, mert ezt az én lelkem nem bírja. írj pusz
2008. okt. 15. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!