Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon faj a hasam, nem...

Nagyon faj a hasam, nem görcsölök, hanem fáj, (késik is), amikor leülok mintha odabent valamit megnyomnék, nagyon rossz?!

Figyelt kérdés

Mintha egy golyò lenne odabent amit megnyomok , amikor leulok. Vagy setalok, alhasi nyilalasok is vannak. Nagyon picit barnazok. 3napja kesik, a doki azt mondta reggel teszteljek. Ma is teszteltem teljesen negativ. Szerintem lehet h ciszta. Bar az volt mar es a 4,5cmes sem fajt , meg a gyulladas se. Nagy lehet a baj? Volt igy valaki? Tudom !!! Nem láttok belèm, De (!) Hátha volt így valaki vagy hasonlòkèppen. Egy db tìzes tesztem maradt. Holnap megcsinálom. Inofolicot iszom egy hònapja!

3-4havonta van cisztam hol 1-2cm. Hol 3. Legutobb 4,5cm-es volt. Lehet h inofolic miatt nagyobb cisztam lett, mert stimulalta mint pl a clostilbegyt?



#késés #barnázás #Fàjdalmas #ülès
2017. febr. 9. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett veled? Terhes vagy? (Bar azt nem hiszem)

2017. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Se ciszta se baba. 14mm mnyálkahàrtya, pici gyulladas. Menzesz sehol. Hetvegen kell elkezdenem a norcolut nevu gyógyszert.3szemet kell bevennen.
2017. febr. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!