Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennél, ha a fiatalkorú...

Mit tennél, ha a fiatalkorú fiad teherbe ejtene egy szintén fiatalkorú lányt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 22:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
24! 25! A 16-os jelenleg én vagyok, köszi, nem írtam neked semmit!!!!!
2017. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Sorry. Most màr csak a 19 es vàlasza van meg...a 16 os eltünt😑

Kedves kerdezö. En szeretnek bocsanatot kerni amiert itt a kerdesednel ilyen cirkuszba belementem.

Talan kicsit labilisabb vagyok erzelmileg mert 6 hete majdnem meghaltam egy 8 hetes mehen kivuli terhessegbe. Ahol hala istennek a lanyim nem azt kertek hogy hagyjanak ott hanem könyörögtek hogy mentsek meg az eletem....de lelkileg oda lettem. Talan ezert is mentem bele ebbe a vitaba. De megfogadtam soha többet nem veszekszem. Föleg ilyen ures izevel mi t ez itt volt. Sajnos az ilyenekre normalis estemben sem talalok szavakat. Mert egy allat bormalisabb az ilyennel..megegyszer bocsanat.....

2017. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Az embrió mindenképpen gyilkosságnak éli meg bármennyire okoskodunk. Bármennyire keressük az indokokat. Az ő emberi élete véget ér az abortusszal.
2017. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
fontosnak tartom kiállni a legvédtelenebbek érdekeiért. Hiszem, hogy minden ember élete egyaránt értékes, legyen bárhol (édesanyja hasában vagy azon kívül), vagy bármilyen körülmények között (szegénységben gazdagságban, egészségben, betegségben).
2017. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Senkinek nem írtam privátot. Ennyire azért nincs sok szabadidőm,és a gerincesekhez tartozom egyedfejlődés szempontjából.Ha véleményem van azt nyíltan.Soha életemben nem beszéltem olyan fajtán trágárul,sem helyesírási hibákkal mint az a privát.Nem,írásban sem szoktam. Bocs. Megvolt a 8 általános és az írás órákról sem lógtam.Ráadásul a munkám is ezzel kapcsolatos,ki is rúgnának,ha nem menne.


~19-es

2017. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!