Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legesélyesebba a...

Mikor a legesélyesebba a teherbeesés? Tegnap éjszaka belém élvezett többször is, közben én is elélveztem. Ma egy hete volt az utolsó mensim

Figyelt kérdés
Az,hogy én is elélveztem a szex közbe, közrejátszhat abban, hogy nagyobb esélye legyen a teherbeesésnek?
2017. márc. 18. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
59%
Eseményutáni?:D sztem kamukerdes amúgy.
2017. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 A kérdező kommentje:

Nemtudok sehogysem bemenni a legközelebbi városba, ahol tudnék íratni eseményutánit.

Senkivel sem tudom ezt megbeszélni amúgysem..kérlek ne támadjatok le ennyire

2017. márc. 18. 21:51
 13/117 anonim ***** válasza:
86%
Remélem a gyereknek majd több esze lesz,mint neked
2017. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Márpedig muszáj lesz. Esély mindig van rá, de nem vicceltetek: A legtermékenyebb időszakban élvezett beléd többször is, igen nagy esélyeid vannak teherbe esni.


1. Tömegközlekedés nem jár a város felé, ahol van kórház? Értem, hogy autóval senki nem visz el, de vonat, busz, bicikli???


2. Taxi? Nem tudom, mennyi pénzed van, és mennyire van messze a kórház, de erre érdemes szánni.


3. Mit mond a pasi? Ő sem tudja megoldani?


4. A szüleiddel mi van? Hidd el, előbb fognak elvinni oda, és tablettát venni, minthogy teherbe ess, és abortuszod legyen. Még ha irtózatosan le is csesznek érte, akkor is megéri.


5. Én ilyen esetben, ha TÉNYLEG nincs semmi más verzió, kockáztatva pár kínos pillanatot, rácsörögnék a háziorvosomra. Aki baromira nem díjazná, hogy felhívom vasárnap, de segítene, mert értené, hogy ez nem várhat hétfőig, és írna receptet.

2017. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 A kérdező kommentje:

Vannak akik több hónapon,éven keresztül próbalkoznak, mégsem sikerül

Már csak abban bízom hogy én nem leszek azok között, akiknek elsőre sikerül :(

2017. márc. 18. 22:03
 16/117 A kérdező kommentje:
Holnap megfogom beszélni a barátommal.
2017. márc. 18. 22:06
 17/117 anonim ***** válasza:
85%
Az teljesen lényegtelen, hogy másokkal mi szokott lenni, most rólad van szó. Mindenki EGYETLEN alkalomból marad terhes, van, akinek ez az alkalom 1 év múlva jön el, van, akinek azonnal. Erre nem alapozhatsz bakker.
2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele, csak borzasztó ideges vagyok, próbálom egy kicsit nyugtatni magam..már amennyire lehetséges ez egy ilyen helyzetben
2017. márc. 18. 22:12
 19/117 anonim ***** válasza:
85%
Én nem bántani akarlak, de nincs miért megnyugodnod. Mindenképp meg kell oldanod az eseményutánit, ezen mást nincs mit gondolkodni.
2017. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 A kérdező kommentje:
Igyekszem
2017. márc. 18. 22:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!