Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki rágörcsölt a baba...

Valaki aki rágörcsölt a baba témára és mégis viszonylag hamar összejött?

Figyelt kérdés
úgy érzem rágörcsöltem, de ha belegondolok, hogy emiatt nehezebben fog összejönni, még idegesebb leszek. .. úgy érzem ez egy öngerjesztő folyamat. jó lenne hallani pozitív példákat
2010. máj. 12. 12:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

lehet, hogy meg kéne próbálni.


én nem ovu teszteltem és a görbe alapján kiderült, hogy 2 nappal a pé előtt voltunk együtt. (ráadásul reggel) úgy tűnik túl sokkal előtte. ha ovu teszteltem volna, akkor tudtuk volna, hogy még másnap este is rá kellett volna hajtani.


úgyhogy ebben a hónapban fogok tesztelni és megfogadom a tanácsod: próbálok kevesebbet olvasgatni itt, mert csak fokozza a rágörcsölésem.


de tényleg könnyen lehet, hogy nálatok is ez van, hogy nem csípitek el a megfelelő időpontot.

ha vennél ovu tesztet, akkor a vaterát ajánlom, olcsó

2010. máj. 17. 10:40
 12/24 anonim ***** válasza:
Én is rágörcsöltem, amint eldöntöttük, hogy na jó, jöjjön a baba. Amikor megjött, magunk alatt voltunk. Minden nap olvastam a teherbeesésről, tüneteket véltem felfedezni magamon, késett is két hetet, aztán doki mondta, hogy semmi. De a 3. hónapban összejött! Pedig akkor már tényleg rá voltam görcsölve... Úgyhogy ne izgulj, nem törvényszerű ez a dolog sem.
2010. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10:24-10:36 vagyok!Hát igen Én is gondoltam már rá,de elvetettem az ötletet!Ismeretlen az eladó!De,ha feladatom magamnak postán és éppen egy kollégám árulja,akkor mi van???Nem tudja senki,hogy próbálkozunk és nem is akarom!Így annyira nem tudom mit csináljak!!
2010. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

? :)) miért árulná a munkatársad? ennyire nem kell beparázni


belinkelem, akitől én vettem: egy Horváth Ágnes nevű hölgy, azért árulja, mert ő is használója a terméknek. vele nem találkoztam, a párja adta oda. ő is nagyon szimpatikus volt:


[link]

2010. máj. 17. 11:14
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet nem rágörcsölni, ha valóban nagyon vágysz egy kisbabára! Én is azonnal azon izgultam, vajon sikerül-e, hogyan lesz, mint lesz, vettem vitamint, elkezdtem bújni a babás dolgokat a neten, stb. Aztán elsőre össze is jött a kisasszony! :-)

Most 21 hós, hamarosan születik az öccse, akire szintén "rágörcsöltem" és szintén az első hónapban összejött.

Szurkolok, hogy nektek is mielőbb sikerüljön!

2010. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudom,hogy nem ez a kérdése, de nekünk sem sikerült elsőre, most talán majd a második hónapban sikerül.
2010. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazi rágörcsölés később van, mint 1-2 hónap. Mi a 10. sikertelenen vagyunk túl, pedig az eddigi vizsgálatok alapján minden rendben van velünk. Ovu teszt, barátcserje,clostylbegyt, és mégsem. Az a baj, hogy a férjem is iszonyatosan akarja, és ez méginkább idegesít, hogy ő is kezd türelmetlen lenni,és őt is elszomorítja. Úgyhogy a jövő hónapban megyünk a meddőségibe.Szóval akinek 1-2 hónap alatt sikerül, az igazán szerencsés!
2010. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rágörcsöltam, és 3.hónapban összejött, és ha minden igaz, egy hónap, és a kezemben tarthatom a kisfiamat.Sok sikert.
2010. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 nini24 ***** válasza:

Szia!

Én is negatív példa vagyok, de valahol pozitív is. Tavaly februárban terveztük el, hogy jöhet a babó. Persze a gyógyszer letétele után rögtön próbálkoztunk, hiába kért a doki 3 hónapot :) Semmi! Én rögtön hőmérőztem, teáztam, barátcserjéztem, de leginkább azért, mert 60-70 nap volt egy ciklusom, és kész voltam idegileg. Első perctől babásújság, fórumozás, tehát teljes volt a görcs. :) Dokilátogatás, vérvétel, gyógyszerszedés, pozitív teszt, majd menstruáció :( Újra gyógyszer, újra ideg, görcsölés, aztán semmi. :( Majd jött a vizsgaidőszak, eltelt 10 hónap és bejelentkeztem meddőségibe. Pont 1 évre kaptam volna az időpontot, mint az első próbálkozásunk. De azért abban a hónapban is hőmérőzés, ütemezett aktus, ugyan kevesebb sírás és ideg, mert hittem a meddőségiben, hogy majd ott helyretesznek. :) És januárban nem jött meg :):):):) De ugyanúgy néztem a peteérést, számoltam a napokat! :) Tehát görcsöléssel, de elég hosszú idő után költözött a pocakomba a kicsi bérlőm :D Most 22 hetesek vagyunk! :) Tehát minden jön, ha igazán akarjuk, csak valakinél gyorsan, valakinél lassabban :) Hiszem, ha nem 70 naposak lettek volna a ciklusaim, már első hónapban babás lettem volna görcsöléssel is:)

Sok sikert nektek és nagyon boldog babázást kívánok előre is! :)) És jelentkezz, ha már a terhesség rovatban találkozhatunk!

22 hetes kismamó

2010. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
mindenképp írni fogok ide is és a többi régi kérdésemhez is, ha van jó hír. :) neked pedig és a többieknek is gratulálok. a te történeted tipikus esete annak, hogy amikor kicsit lenyugszik az ember, helyre jön lelkileg, akkor jön össze a baba is. jó volt olvasni, hogy jó lett a vége
2010. máj. 18. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!